Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ludvík David: Občanský soudní řád

Učebnice/Odborná literatura

Ludvík David: Občanský soudní řád

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Publikace: Občanský soudní řád. Komentář - David Ludvík. Krátce poté co vyšel Komentář k občanskému zákoníku vydává nakladatelství Wolters Kluwer ČR v řadě Kodexy další rozsáhlé dílo - Komentář k občanskému soudnímu řádu. Stává se tak v době, kdy po řadě novel je širší právnickou veřejností pociťována naléhavá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ludvík David: Občanský soudní řád

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 971 Kč

Publikace: Občanský soudní řád. Komentář - David Ludvík. Krátce poté co vyšel Komentář k občanskému zákoníku vydává nakladatelství Wolters Kluwer ČR v řadě Kodexy další rozsáhlé dílo - Komentář k občanskému soudnímu řádu. Stává se tak v době, kdy po řadě novel je širší právnickou veřejností pociťována naléhavá potřeba komentování těchto změn, zejména souhrnné novely č. 7/2009 Sb., s novou úpravou doručování, účinnou od 1. července 2009, jejíž komentář se do tohoto díla podařilo zapracovat.Na rozdíl od » ... a dál?

Produkt Ludvík David: Občanský soudní řád

Ludvík David: Občanský soudní řád - parametry

Název produktu: Ludvík David: Občanský soudní řád
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 971 Kč
Maximální cena: 2 399 Kč
Ušetríte až: 428 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Občanský soudní řád. Komentář - David Ludvík. Krátce poté co vyšel Komentář k občanskému zákoníku vydává nakladatelství Wolters Kluwer ČR v řadě Kodexy další rozsáhlé dílo - Komentář k občanskému soudnímu řádu. Stává se tak v době, kdy po řadě novel je širší právnickou veřejností pociťována naléhavá potřeba komentování těchto změn, zejména souhrnné novely č. 7/2009 Sb., s novou úpravou doručování, účinnou od 1. července 2009, jejíž komentář se do tohoto díla podařilo zapracovat.Na rozdíl od jiných komentářů dostala tentokrát větší prostor judikatura. Autoři se snažili vybrat z internetových stránek českých soudů a ze soukromých sbírek zajímavá rozhodnutí, až dosud v literatuře opomíjená. Cílem tohoto postupu bylo podat návod k řešení praktických problémů, se kterými se může každý právník v této oblasti setkat.Ke komentáři jsou připojeny i tři komentované předpisy z oblasti evropského práva: Nařízení Brusel I, Brusel IIa a nařízení, kterým se zavádí evropské řízení o drobných nárocích.Domníváme se, že další komentář v oblasti civilního procesu je potřebný zejména proto, aby vyjádřil odlišné názory teorie i praxe a diskusí o procesních institutech pomáhal objasňovat objevující se problémy. Jsme přesvědčeni, že existence dalšího komentáře je nezbytná, pokud stále platí stará pravda, že konkurence přispívá k tříbení díla. Publikace: Občanský soudní řád. Komentář - David Ludvík. Občanský soudní řád WK - Komentář - Wolters Kluwer - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 2056 str. - ISBN: 978-80-7357 Ludvík DavidKomentářWolters Kluwer 2010Kniha, čeština, 2056 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.