MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Učebnice/Odborná literatura

Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073352608

Angličtina (nejen) pro samouky + klíč - Kollmannová Ludmila. Nové, revidované, upravené a doplněné vydání oblíbené učebnice angličtiny, která je vhodná nejen pro samouky, ale také pro školy a kursy. Přístupnou formou vede naprosté začátečníky a falešné začátečníky k osvojení základních znalostí anglické mluvnice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68592
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Čerstvá hodnocení Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

  • 5

Trudi93, 25. listopadu 2015

Jedna z těch lepších učebnic angličtiny pro samouky, přehledná, srozumitelná, krásně se z ní učí.


Specifikace Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 269 Kč

Kniha – autor Ludmila Kollmannová, 456 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá. Aktualizované a doplněné vydání oblíbené učebnice angličtiny, která je vhodná pro samouky, školy i kursy Učebnice přístupnou formou vede naprosté začátečníky a falešné začátečníky k osvojení základních znalostí anglické mluvnice, slovní zásoby v rozsahu asi 1800 slov, frazeologie a výslovnosti.Učebnice se soustřeďuje především na dvě základní jazykové dovednosti: poslech s porozuměním, kdy se uživatel naučí poslouchat angličtinu » ... a dál?

Produkt Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč - parametry

Název produktu: Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Angličtina (nejen) pro samouky + klíč - Kollmannová Ludmila. Nové, revidované, upravené a doplněné vydání oblíbené učebnice angličtiny, která je vhodná nejen pro samouky, ale také pro školy a kursy. Přístupnou formou vede naprosté začátečníky a falešné začátečníky k osvojení základních znalostí anglické mluvnice, slovní zásoby v rozsahu asi 1600 slov, frazeologie a výslovnosti. Učebnice se soustřeďuje především na dvě základní jazykové dovednosti: poslech s porozuměním, kdy se uživatel naučí poslouchat angličtinu v přirozeném tempu a porozumět anglickému sdělení, a nácvik plynulého a správného vyjadřování v angličtině v každodenních situacích. Součástí učebnice je klíč pro téměř všechna cvičení a abecední anglicko-český slovníček. K učebnici lze dokoupit samostatně CD s nahrávkami všech úvodních textů a řadou výslovnostních a poslechových cvičení.Základní grafická struktura učebnice zůstala stejná. Z učebnice zmizely některé zastaralé výrazy (např. kazety, psací stroj….) a byly nahrazeny (CD,DVD,mobilní telefon,e-mail…..) Angličtina (nejen) pro samouky + klíč - Kollmannová Ludmila od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

Trudi93, 25. listopadu 2015Jedna z těch lepších učebnic angličtiny pro samouky, přehledná, srozumitelná, krásně se z ní učí.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Ludmila Kollmannová: Angličtina (nejen) pro samouky + klíč

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.