Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace

Učebnice/Odborná literatura

Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace

Hodnocení: 1x
  • 5

Intenzivní kurz italské konverzace + CD - Lucie Huškova; Jan Culka. Konverzační příručka je určena středně pokročilým studentům úrovně B2, ale inspiraci, užitečné fráze, slovní zásobu i gramatiku v ní mohou nalézt i studenti pokročilí nebo a úplní začátečníci. Je vybavena poměrně detailní průpravou k výslovnosti, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Intenzivní kurz italské..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace koupíte i tady

Specifikace Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Pro středně pokročilé studenty úrovně B2, kteří si procvičí užitečné fráze, slovní zásobu i gramatiku. Kniha je vybavena průpravou k výslovnosti, srovnávacími memorizačními metodami a audio materiálem. Prospěšné budou i vysvětlivky výrazů ve stylu výuky výkladových monolinguálních slovníků. Cvičebnice využívá tzv. spojovací techniku: na začátku lekce najdete rozhovory vztahující se k denním problémům v životě. Jsou propojeny imaginárním příběhem, který podporuje nácvik rychlého tlumočení. ... a dál?

Produkt Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace

Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace - parametry

Název produktu: Lucie Hušková: Intenzivní kurz italské konverzace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Intenzivní kurz italské konverzace + CD - Lucie Huškova; Jan Culka. Konverzační příručka je určena středně pokročilým studentům úrovně B2, ale inspiraci, užitečné fráze, slovní zásobu i gramatiku v ní mohou nalézt i studenti pokročilí nebo a úplní začátečníci. Je vybavena poměrně detailní průpravou k výslovnosti, srovnávacími memorizačními metodami a audio materiálem. Pokročilejším budou prospěšné vysvětlivky některých výrazů pod dialogy (ve stylu výuky výkladových monolinguálních slovníků) a možná ocení i přiloženou první kapitolu z Manzoniho Snoubenců pro nácvik čtení. Učebnice využívá tzv. techniku spojovací. Na začátku každé lekce najdete rozhovory, které se vztahují k denním problémům v životě nebo i vážným tématům a situacím. Jsou propojeny imaginárním příběhem, který se používá při nácviku konsekutivního tlumočení. Tento přístup urychluje zapamatování si a činí studium zábavnějším. Kniha je doplněna originálními ilustracemi výtvarnice Daniely Mastrangelo a četnými fotografiemi, které se vztahují k italským reáliím, a které jistě ocení milovníci památek a turismu. Intenzivní kurz italské konverzace + CD - Lucie Huškova; Jan Culka od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.