Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách

Knihy naučná literatura

Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak se vraždí v Čechách - Veselý Luboš Xaver Jak se vraždí v Čechách stole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý šel v přípravách knížky Jak se vraždí v Čechách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak se vraždí v Čechách
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách koupíte i tady

Specifikace Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 165 Kč

Pistole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý ... a dál?

Produkt Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách

Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách - parametry

Název produktu: Luboš Xaver Veselý: Jak se vraždí v Čechách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak se vraždí v Čechách - Veselý Luboš Xaver Jak se vraždí v Čechách stole, nože, lano, sekyry, kladiva, palička na maso, a dokonce i šroubovák. Nástroje, s nimiž v této knize zabíjejí čeští vrazi. Zkušený autor rozhlasových i literárních rozhovorů Luboš Xaver Veselý šel v přípravách knížky Jak se vraždí v Čechách vytrvale za svým cílem setkat se v kriminálech s pravomocně odsouzenými vrahy, proniknout sérií otázek do hlubin jejich paměti a podat lidem o těchto zločincích svědectví. A podařilo se mu to. I s barvitým popisem okamžiků, kdy vrah svou oběť připravuje o život... V knize nenajdete ani jednoho odsouzeného, který by mohl být obětí justičního omylu. Všichni tráví velkou část svého života v marnosti právem. Autor dokázal ve dvanácti mnohastránkových dialozích, připomínajících divadelní hru pro dva aktéry, zachytit osudy jednotlivých pachatelů v jejich syrovosti, nahotě a mnohdy i brutalitě. Snažil se připravit a sepsat rozhovory tak, aby měl čtenář pocit, že sedí společně s vrahem a publicistou v návštěvní místnosti věznice a je přímo u toho. L. X. Veselý hovořil s odsouzenými, kteří si pohráli s životy jiných, zpravidla nevinných a mnohdy zcela nezúčastněných lidí. Činil tak s vědomím, že existují oběti, pozůstalí, rodiče, sourozenci, kamarádi a že se ani v nejmenším nechce dotknout památky zesnulého. Šlo mu o to, aby odvedl poctivou publicistickou práci, která by mohla veřejnost zajímat, a hlavně - mohla by se stát pro řadu lidí varovným mementem. Nehledejte v této knížce potěšení ani návod jak vraždit v Čechách, ale čtěte ji pozorně, protože všechno, co najdete na jejích stránkách, jsou holá fakta, navíc vyřčená z "povolaných" úst. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Kriminalistika od Daranus naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.