Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce

Mapy, atlasy a průvodce

Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce

Hodnocení: 1x
  • 4

Poodhrňme temný závoj a nechte se překvapit přívětivými lidmi, pouštní krajinou, zemí opěvovanou skvělými básníky a plné krásných památek i bazarů se stále orientálním kouzlem. Přes těžký život v drsných pouštních podmínkách a vysokých horských masivech jsou tu lidé příjemní, usměvaví, vlídní a velmi pohostinní. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Persie - Zemí Boha a sl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce koupíte i tady

Specifikace Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 224 Kč

Nechte se překvapit přívětivými lidmi, pouštní krajinou, zemí opěvovanou skvělými básníky plnou nádherných mešit, paláců a bazarů se stále orientálním kouzlem a leckterá místa Íránu jsou jakýmisi kame ... a dál?

Produkt Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce

Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce - parametry

Název produktu: Luboš Vránek: Persie - Zemí Boha a slunce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 133 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poodhrňme temný závoj a nechte se překvapit přívětivými lidmi, pouštní krajinou, zemí opěvovanou skvělými básníky a plné krásných památek i bazarů se stále orientálním kouzlem. Přes těžký život v drsných pouštních podmínkách a vysokých horských masivech jsou tu lidé příjemní, usměvaví, vlídní a velmi pohostinní. Kolébka dávných civilizací je moderní zemí s islámem, zasahujícím do života jednotlivce i celé společnosti. Podívejte se na současný život Íránců s jejich radostmi a strastmi. Seznámíte se s dopravou, nakupováním i ubytováním, navštívíme spolu zajímavá a krásná města s jejich paláci, památkami i nádherně zdobenými mešitami. Poznejte i obrovský hlučný a žhnoucí Teherán s pro nás zdánlivě neuvěřitelným chaosem, který však Teheránci suverénně zvládají, i jeho neuchopitelnou dopravu a mimo jiné se projdete jakýmisi kamennými kronikami Persie z dob slávy i neblahých lidských osudů. Írán je hornatou zemí opředenou pověstmi, bájemi, pohádkovými příběhy a jak magnet přitahující bohatou historií. Vznikla tu jedna z prvních civilizací, která dala světu nápady a podněty, které využíváme dodnes. Po tisíce let se období rozkvětu střídala s válkami a útiskem, které se Peršanům podařilo přežít díky přizpůsobivosti a diplomatické vynalézavosti. Výtvarné, architektonické i inženýrské vlivy z mnohonárodnostní říše uměli obratně využít a přetavit do nádherných uměleckých a stavitelských děl, z nichž mnohé můžeme obdivovat dodnes. Pojďme poodhalit závoj a nahlédnout do tajemství této podivuhodné země. Persie - Zemí Boha a slunce / Putování napříč Íránem - Vránek Luboš. Persie - Zemí Boha a slunce / Putování napříč Íránem - Vránek Luboš od nakladatelství v kategorii | | | Asie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.