Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Učebnice/Odborná literatura

Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Ing. Vladimír Hejduk, Luboš Rejchrt, JUDr. Jaroslav Stádník, JUDr. Jakub Morávek, doc. JUDr. Jan Pichrt Ph.D., JUDr. Martin Štefko Ph.D., Tato kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky agenturního zaměstnávání vycházejícím v Nakladatelství C. H. Beck. Publikace se zabývá agenturním zaměstnáváním jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech koupíte i tady

Specifikace Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 672 Kč

Autor : JUDr. Martin Štefko Ph.D., JUDr. Jaroslav Stádník, doc. JUDr. Jan Pichrt Ph.D., Ing. Vladimír Hejduk, Luboš Rejchrt, JUDr. Jakub Morávek, Tato kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky agenturního zaměstnávání vycházejícím v Nakladatelství C. H. Beck. Publikace se zabývá agenturním zaměstnáváním jak z pohledu agentur práce, tak z pohledu zaměstnavatelů – uživatelů, ke kterým jsou agenturní zaměstnanci přidělováni, přičemž cenné postřehy mohou z monografie čerpat i stávající či budoucí » ... a dál?

Produkt Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech

Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech - parametry

Název produktu: Luboš Rejchrt: Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 672 Kč
Maximální cena: 1 030 Kč
Ušetríte až: 358 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Ing. Vladimír Hejduk, Luboš Rejchrt, JUDr. Jaroslav Stádník, JUDr. Jakub Morávek, doc. JUDr. Jan Pichrt Ph.D., JUDr. Martin Štefko Ph.D., Tato kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky agenturního zaměstnávání vycházejícím v Nakladatelství C. H. Beck. Publikace se zabývá agenturním zaměstnáváním jak z pohledu agentur práce, tak z pohledu zaměstnavatelů – uživatelů, ke kterým jsou agenturní zaměstnanci přidělováni, přičemž cenné postřehy mohou z monografie čerpat i stávající či budoucí zaměstnanci agentur práce, ale i členové odborových orgánů a („národních“ i evropských) rad zaměstnanců. Komplexnost předkládané publikace přinese jistě prospěch i zájemcům o tuto oblast pracovního práva např. z řad soudců, advokátů, daňových poradců, ale i z řad studentů pregraduálního či postgraduálního studia právnických fakult. Monografie přináší dosud nejucelenější pohled na problematiku agenturního zaměstnávání v české právnické literatuře a věnuje se v teorii i praxi často diskutovaným otázkám z oblasti individuálního pracovního práva, kolektivního pracovního práva i práva zaměstnanosti; pozornost je zaměřena též na problematiku kontrolní činnosti v oblasti agenturního zaměstnávání. Komplexnost publikace je dána i tím, že se v ní pojednává o některých aspektech mezinárodního prvku při agenturním zaměstnávání, souvisejících otázkách sociálního zabezpečení při realizaci agenturního zaměstnávání, vybraných daňových aspektech agenturního zaměstnávání, jakož i o problematice ochrany osobních údajů při agenturním zaměstnávání. Významným přínosem publikace je též pozornost, kterou věnoval autorský kolektiv mezinárodním právním pramenům včetně komparačních exkurzů do zahraničních právních úprav. Přílohou publikace jsou též výňatky ze souvisejících právních pramenů. Druh sortimentu : Kniha, Agenturní zaměstnávání v komplexních souvislostech, Jazyk : Čeština, Počet stran : 376 Jan PichrtC.H.BECK 2013, edice Právní praxeKniha, čeština, 376 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.