Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve

Učebnice/Odborná literatura

Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve

Hodnocení: 1x
  • 4

Štandardy v ošetrovateľstve - Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková. Kniha je určená študentom bakalárskeho i magisterského štúdia, sestrám, pôrodným asistentkám, zdravotníckym asistentom a ďalším pracovníkom v zdravotníctve. Štandardmi v ošetrovateľstve MZ SR prispelo k plneniu deklarovaného zámeru „lege ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve koupíte i tady

Specifikace Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Kniha je určená študentom bakalárskeho i magisterského štúdia, sestrám, pôrodným asistentkám, zdravotníckym asistentom a ďalším pracovníkom v zdravotníctve. Štandardmi v ošetrovateľstve MZ SR prispelo k plneniu deklarovaného zámeru „lege artis“ poskytovania zdravotnej starostlivosti vo vzťahu k zdravotníckemu povolaniu sestra, pôrodná asistentka a zdravotnícky asistent. Štandardy v ošetrovateľstve vznikajú ako reakcia na spoločenskú potrebu kvality ošetrovateľskej starostlivosti. Tvorba štandardov je časovo veľmi » ... a dál?

Produkt Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve

Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve - parametry

Název produktu: Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková: Štandardy v ošetrovateľstve
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Štandardy v ošetrovateľstve - Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková. Kniha je určená študentom bakalárskeho i magisterského štúdia, sestrám, pôrodným asistentkám, zdravotníckym asistentom a ďalším pracovníkom v zdravotníctve. Štandardmi v ošetrovateľstve MZ SR prispelo k plneniu deklarovaného zámeru „lege artis“ poskytovania zdravotnej starostlivosti vo vzťahu k zdravotníckemu povolaniu sestra, pôrodná asistentka a zdravotnícky asistent. Štandardy v ošetrovateľstve vznikajú ako reakcia na spoločenskú potrebu kvality ošetrovateľskej starostlivosti. Tvorba štandardov je časovo veľmi náročná, preto predpokladom úspešnej práce so štandardmi je pochopenie ich cieľa. Tento proces treba vnímať ako úprimnú snahu pomôcť odbornej verejnosti orientovať sa v záplave nových postupov a poznatkov. Autori veria, že publikácia stransparentní a zvýrazní dôležitosť ošetrovateľských výkonov v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Štandardy v ošetrovateľstve - Ľubica Kontrová, Mária Záčeková, Viera Hulková od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.