MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lorna Byrne: Schody do nebe

Knihy naučná literatura

Lorna Byrne: Schody do nebe

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024233109

Autor : Lorna Byrne, Schody do nebe jsou volným pokračováním knihy Andělé v mých vlasech . Autorkou obou titulů je irská mystička  Lorna Byrne . Trávit čas s jejími knihami je stejně inspirující jako i nabádající k zamyšlení. Přináší mystické poselství spočívající v lásce, soucitu a odpuštění, které by nás mělo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Schody do nebe
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Lorna Byrne: Schody do nebe

Čerstvá hodnocení Lorna Byrne: Schody do nebe

  • 3

Duli75, 25. listopadu 2015

Knížka se mi přečetla těžce, až moc o Bohovi a místy se to ukrutně táhlo i přes to, že jsem první díl doslova "zhltla". Trošku mě zklamala, ale dovedu si představit, že pro věřící (i jiné) to může být příjemné čtení. Raději bych dala přednost jinému univerzálnímu pojmu.


Specifikace Lorna Byrne: Schody do nebe

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 232 Kč

Schody do nebe - Lorna Byrneová Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a » ... a dál?

Produkt Lorna Byrne: Schody do nebe

Lorna Byrne: Schody do nebe - parametry

Název produktu: Lorna Byrne: Schody do nebe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Lorna Byrne, Schody do nebe jsou volným pokračováním knihy Andělé v mých vlasech . Autorkou obou titulů je irská mystička  Lorna Byrne . Trávit čas s jejími knihami je stejně inspirující jako i nabádající k zamyšlení. Přináší mystické poselství spočívající v lásce, soucitu a odpuštění, které by nás mělo provázet životem místo nenávisti, závisti a nepřejícnosti. Lorna Byrne našla způsob, jak své poselství předat světu tak, aby ji lidé pochopili a mohli ve svých životech změnit vše, co jim překáží a svazuje. Proto se její autobiografie Andělé v mých vlasech stala přes noc celosvětovým bestsellerem. Když byla Lorna ještě malá, přišli k ní andělé. Oznámili jí, že jejím úkolem zde na Zemi je předat moudrost a vědomosti, které ji dal Bůh, ostatním lidem. Tím jim pomůže v duchovním vývoji vstoupit na další pomyslný schod do nebe. Proto se snaží vysvětlit všem, kdo poslouchají, že naše budoucnost závisí přímo na každém rozhodnutí, které v běžném životě uděláme. Kromě toho podrobněji popisuje práci andělů a způsob, jakým lidem i planetě pomáhají. Vypráví tragický příběh lásky dvou duchů, které potkala v dětství. Zůstali jí nablízku po dvacet let a používali její duchovní nadání k léčení těch, kdo jim ublížili a také k léčení jejich potomků, na které padl neodčiněný hřích jejich předků. Kniha Schody do nebe přináší ještě jedno poselství. Přivádí čtenáře k pochopení, že nezáleží na tom, jestli se cítíte osamělí nebo máte pocit, že nikoho nezajímáte. Vždycky je tu pro vás váš anděl strážný. Stojí po vašem boku a pomáhá zvládnout všechny nepříjemnosti, které každého z nás v životě potkávají . Druh sortimentu : Kniha, Schody do nebe, Jazyk : Čeština, Počet stran : 280 Anotace: Kniha o strážných andělech a také tom jak Bůh a andělé ukazují budoucnost světa Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti. Máme i další knihy této autorky. Podíváte

se? Komentář: Trailer ke knize: Máme i další knihy této autorky. Podíváte se? DALŠÍ KNIHY AUTORKY LORNY BYRNEOVÉ


Recenze Lorna Byrne: Schody do nebe

Přidáno: 11. července 2016

Duli75, 25. listopadu 2015Knížka se mi přečetla těžce, až moc o Bohovi a místy se to ukrutně táhlo i přes to, že jsem první díl doslova "zhltla". Trošku mě zklamala, ale dovedu si představit, že pro věřící (i jiné) to může být příjemné čtení. Raději bych dala přednost jinému univerzálnímu pojmu.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Lorna Byrne: Schody do nebe

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.