Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD

Učebnice/Odborná literatura

Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová řada pro dospělé, kteří potřebují zvládnout angličtinu pro práci, cestování a denní komunikaci. Lifestyle skvěle splňuje požadavky na tzv. soft business učebnice pro výuku v kurzech pro pracovníky ve státní i soukromé sféře, pro nižší a střední management a studenty.   Úrovně: 4 Elementary – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD koupíte i tady

Specifikace Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 277 Kč

The Lifestyle Intermediate Workbook contains further practice of areas covered in the corresponding units of the Coursebook. It is designed to provide practice activities for personal study and an answer key is included so that students can check their progress. Lifestyle - Intermediate - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD

Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD - parametry

Název produktu: Longman Lifestyle Intermediate Workbook with Audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Nová řada pro dospělé, kteří potřebují zvládnout angličtinu pro práci, cestování a denní komunikaci. Lifestyle skvěle splňuje požadavky na tzv. soft business učebnice pro výuku v kurzech pro pracovníky ve státní i soukromé sféře, pro nižší a střední management a studenty.   Úrovně: 4 Elementary – Upper-Intermediate/očekávané vydání 2012/ Věková úroveň: pomaturitní studium, dospělí Počet hodin: 90 – 120 hodin Výhody Lifestyle: Kurz vytvořený pro potřeby lidí k osvojení si jazyka pro pracovní účely, cestování a komunikaci Funkční jazyk prezentovaný na mezikulturním kontextu Podpora materiálu pro studenty vytvářet úspěšné obchodní a sociální vztahy Solidní učivo gramatiky, slovní zásoby, podpora poslechů a mluvení Přímočarý a srozumitelný kurz s jasným i výukovými cíli Review Units – pravidelné shrnující lekce k opakování po každé 4. lekci Moderní, nepřehlcený kurz Dvoustrany A,B,C,D jako podklad pro vyučovací jednotku Active teach –učebnice v digitální podobě s interaktivními aktivitami, pracovními listy, spoustou gramatických a lexikálních cvičení a další podporou pro učitele Information File – doplňující podklady pro cvičení v učebnici Přepisy audio nahrávek součástí SB Přepisy audio nahrávek k WB uvnitř pracovního sešitu Souhrn gramatických jevů v Grammar reference sekci s příklady Množství kopírovatelných aktivit s poznámkami součástí TB   Podpora pro učitele: Metodická příručka Plně editované testy na Test Master CD-ROM včetně poslechů a vyhodnocení pro všechna stadia výuky Pracovní listy Obecné pozitivní rysy: aktuální a reálné články, témata, slovní zásoba, případové konverzace z pracovního prostředí  /např.:obchodu, marketingu, managementu / Přepisy nahrávek k Audio CD součástí učebnice Audio CD a přepisy nahrávek součásti pracovního sešitu Zajímavé texty, moderní obsah, podpora komponentů Dostatek praktického procvičování všech dovedností Možnost procvičování pomocí kopírovatelných aktivit v TB Nácvik a opakování v různých typech cvičení Jasné a dosažitelné cíle výuky v přehledné struktuře Ukázkové stránky učebnice, obsahy a ukázky audio nahrávek na webových stránkách Description: Lifestyle is designed to meet the everyday language requirements of people who need English for work, travel and socialising. As well as dealing with how people communicate at work, it also helps learners interact effectively outside of the work environment, enabling them to 'get things done' in a variety of situations. Based on speech act research, conversational analysis and intercultural research, Lifestyle teaches useful 'people skills language'. This language will help students avoid misunderstanding and communication breakdown, enabling them to develop good work and social relationships in their everyday lives.
  • Built on a solid syllabus of grammar, vocabulary, speaking and listening, the course is straightforward and easy-to-use with clear learning aims
  • Regular Review units recycle language throughout the course
  • Functional language is presented in a c

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.