Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka

Knihy

Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka

Hodnocení: 1x
  • 4

Jakub Chrobák, Monika Horsáková, Veronika Portešová Učebnice Od psacího stroje k počítači aneb Literatura 2. poloviny 20. století a počátku 21. století Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí . Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Literatura v souvislost..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka koupíte i tady

Specifikace Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 262 Kč

Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí. Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, kulturní a společenský přehled, informace o dobových skutečnostech, autorech a jejich tvorbě, poukazuje na žánrovou a tematickou pestrost. Výkladová část je doprovázena bohatým poznámkovým aparátem (doplňující údaje, vysvětlivky, mezipředmětové vztahy, motivační aktivity, rozšiřující otázky a úkoly, studijní a čtenářské tipy, náměty na další práci) i » ... a dál?

Produkt Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka

Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka - parametry

Název produktu: Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jakub Chrobák, Monika Horsáková, Veronika Portešová Učebnice Od psacího stroje k počítači aneb Literatura 2. poloviny 20. století a počátku 21. století Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí . Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, kulturní a společenský přehled, informace o dobových skutečnostech, autorech a jejich tvorbě, poukazuje na žánrovou a tematickou pestrost. Výkladová část je doprovázena bohatým poznámkovým aparátem (doplňující údaje, vysvětlivky, mezipředmětové vztahy, motivační aktivity, rozšiřující otázky a úkoly, studijní a čtenářské tipy, náměty na další práci) i ukázkami ze stěžejních děl či odborné literatury. K přehlednosti přispívá grafická úprava se systémem orientačních piktogramů. Učebnice zachovává chronologickou linii s přesahy do jiných období. Je úzce propojena s elektronickou čítankou. Věra Čecháková, Monika Drechslerová, Radka Jakubíčková, Jaroslava Ježková, Aneta Mladějovská, Jana Řebounová, Eva Tomášková Elektronická čítanka Nezbytnou součástí učebnicové řady je čítanka v elektronické podobě. Umožňuje rychlý přístup k informacím a především výběr textů , díky němuž se lze dokonale přizpůsobit rozličným potřebám studentů. Vyhledávání textů se řídí kritérii zvolenými přímo uživatelem (rychlé vyhledávání zadáním klíčového slova nebo rozšířené vyhledávání např. podle národní literatury, literárních druhů, žánrů, období, mezipředmětových vztahů apod.). Elektronická čítanka je nedílnou součástí učebnice Literatura v souvislostech . Jak získat elektronickou čítanku? Učebnice Kde objednám učebnici? Kde najdu elektronickou čítanku? Jak získám elektronickou čítanku? Literatura v souvislostech 1 - tištěná ucebnice.fraus.cz K dispozici na CD vloženém v učebnici Pracujte s CD vloženým v učebnici. Literatura v souvislostech 1- tištěná ucebnice.fraus.cz K dispozici na flexilearn.cz Na vnitřní straně obálky v učebnici najdete kód a stručný návod ke stažení. Postupujte dle návodu. Literatura v souvislostech 1 - i-uč Flexibooks flexibooks.cz K dispozici na flexilearn.cz Na adresu sramkova.radmila@fraus.cz pošlete číslo objednávky, které obdržíte automaticky e-mailem po objednání učebnice z flexibooks.cz. My Vám obratem zašleme poukaz a stručný návod ke stažení elektronické čítanky. Literatura v souvislostech 2 - tištěná ucebnice.fraus.cz K dispozici na flexilearn.cz Na vnitřní straně obálky v učebnici najdete kód a stručný návod ke stažení. Postupujte dle návodu. Literatura v souvislostech 2 - i-uč Flexibooks flexibooks.cz K dispozici na flexilearn.cz Na adresu sramkova.radmila@fraus.cz pošlete číslo objednávky, které obdržíte automaticky e-mailem po objednání učebnice z flexibooks.cz. My Vám obratem zašleme poukaz a stručný návod ke stažení elektronické čítanky. Literatura v souvislostech 3 a 4 - tištěná ucebnice.fraus.cz K dispozici na flexilearn.cz Na vnitřní straně obálky v učebnici najdete kód a stručný návod ke stažení. Postupujte dle návodu. Literat


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.