Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Knihy

Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zdraví ve vaší dlani - ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína koupíte i tady

Specifikace Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 114 Kč

Z hlediska čínské medicíny představuje každá část našeho těla obraz celého organizmu, stejně jako každá buňka obsahuje genetický kód celého těla. Čínští lékaři jsou proto již po staletí přesvědčeni, ž ... a dál?

Produkt Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína - parametry

Název produktu: Liscum Gary: Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato publikace je určená všem, kteří se zajímají o čínskou lékařskou chiromantii nebo o čtení z dlaně obecně, lékařům a léčitelům užívajícím postupy tradiční čínské medicíny, a vůbec všem, kteří chtějí vzít své zdraví do vlastních rukou.Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato publikace je určená všem, kteří se zajímají o čínskou lékařskou chiromantii nebo o čtení z dlaně obecně, lékařům a léčitelům užívajícím postupy tradiční čínské medicíny, a vůbec všem, kteří chtějí vzít své zdraví do vlastních rukou. Popis Úryvek z úvodu: Tato kniha je předběžným průvodcem k praktickému použití čínské lékařské chiromantie. Vizuální pozorování prostým okem je jednou ze čtyř základním metod diagnostiky tradiční čínské medicíny neboli TČM. Su Wen (Prosté otázky), jedno z nejstarších a nejuznávanějších klasických děl čínské medicíny, uvádí: "Pokud se něco stane uvnitř těla, musí se to odrazit i na jeho vnější straně." Přestože vizuální zkoumání se v rámci čínské medicíny obvykle zaměřuje na obličej a na postižené části těla, zejména pak na jazyk, v posledních letech dochází v Číně k obnově zájmu o zkoumání také rukou, dlaní a nehtů. (...) Tato kniha je kombinací starodávné čínské tradice a moderních vědeckých poznatků. Některé údaje uvedené v této knize vycházejí z teorie jin jang, pěti fází nebo osmi trigramů. Další údaje zase vycházejí z moderních klinických pozorování. Moderní čínská chiromantie se takto stává unikátní směsí dávných a moderních vědomostí. (...) O KNIZE Tato kniha je rozdělena do dvou částí. První kniha všeobecně pojednává o čínské lékařské chiromantii. Nabízí základní přehled lékařských indikací spojených s tvarem rukou a prstů, s barvou rukou, s nejrůznějšími vrcholky a čárami a s nehty na rukou. Hlavním účelem těchto indikací je poskytnout představu o vrozených dispozicích jednotlivce. (...) Kniha druhá specificky pojednává o moderní čínské diagnostice z nehtů. Jde o to, že místo indikace toho kterého onemocnění, k němuž by během pacientova života mohlo dijít, diagnóza z nehtů se spíše snaží zjistit, která onemocnění mohou probíhat právě teď. (...) Počet stran: 200 Rozměry: 145 x 205 Vazba: brožovaná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.