Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Libuše Švecová: Mandaly božské energie

Knihy naučná literatura

Libuše Švecová: Mandaly božské energie

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Libuše Švecová, Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Mandaly božské energie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Švecová: Mandaly božské energie koupíte i tady

Specifikace Libuše Švecová: Mandaly božské energie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, ale můžeme » ... a dál?

Produkt Libuše Švecová: Mandaly božské energie

Libuše Švecová: Mandaly božské energie - parametry

Název produktu: Libuše Švecová: Mandaly božské energie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Libuše Švecová, Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, ale můžeme je objevit též v přírodě, např. v květu, pavučině, letokruzích stromů, nebo v tvarech, které vytvářejí dešťové kapky, padající na vodní plochu. Druh sortimentu : Kniha, Mandaly božské energie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 60 Švecová Lucie. Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená svatý kruh - střed. Můžeme za ni považovat vlastně každý kruhovitý tvar, který má střed.Mandala vyjadřuje touhu člověka po celistvosti, po seberealizaci. V kresbách malých dětí je kruh, mandala, symbolem zrodu jejich identity, kdy se jedinec začleňuje do skutečného prostoru, času a místa. Podle C. G. Junga je mandala tušení středu osobnosti, určitý centrální bod uvnitř duše, k němuž se všechno vztahuje, podle kterého je všechno uspořádáno. Mandala tak může být nástrojem sebepoznávání a sebeodhalování. Může pomáhat i jako jakási mapa vnitřní reality. Člověk si uvědomí, kde je jeho střed, přesněji řečeno - co stojí v jeho centru. (malujeme mandaly pro zdraví a pro duši) 25 mandál so zaujímavými symbolmi. Mandaly sú kruhové obrazce, ktorá nás privádzajú do kontaktu s naším vnútrom aj do harmónie so svetom. Ich vyfarbovanie nie je len zábavou, ale meditatívnym, upokojujúcim zážitkom. Na úvod je vysvetlený význam každej mandaly, a tiež význam rôznych farieb, ktoré môžete použiť. Text v českom jazyku. Kniha obsahuje mandaly tří indických božstev (Ganéša, Lakšmí a Hanumán), dále mandalu Ježíše a Panny Marie. Dále kniha nabízí energie reiki v podobenství čtyř reiki mandal. Dalších šestnáct mandal tvoří soubor energií pro duševní postup člověka. Autor: Libuše ŠvecováRok vydání­: 2010Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 978-80-7336-599-8Počet stran: 60Rozměry: 210,0 x 300,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.