Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách

Knihy

LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Počátky emancipace žen v Čechách - Dívčí vzdělávání a ženské spolky v Praze v 19. století - Marie Bahenská. Publikace představí více i méně známé osobnosti českého ženského hnutí, jejich sociální postavení a životní osudy. Jádrem knihy jsou kapitoly o formování a činnosti průkopnických ženských spolků v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách koupíte i tady

Specifikace LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 173 Kč

Publikace: Počátky emancipace žen v Čechách - Dívčí vzdělávání a ženské spolky v Praze v 19. století - Marie Bahenská. Publikace představí více i méně známé osobnosti českého ženského hnutí, jejich sociální postavení a životní osudy. Jádrem knihy jsou kapitoly o formování a činnosti průkopnických ženských spolků v Praze a proměnách ženské role v rodině i na veřejnosti v průběhu "dlouhého" 19. století. Celým textem se prolínají životopisné pasáže, ve stručných medailonech poznáme osudy žen z » ... a dál?

Produkt LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách

LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách - parametry

Název produktu: LIBRI Počátky emancipace žen v Čechách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Počátky emancipace žen v Čechách - Dívčí vzdělávání a ženské spolky v Praze v 19. století - Marie Bahenská. Publikace představí více i méně známé osobnosti českého ženského hnutí, jejich sociální postavení a životní osudy. Jádrem knihy jsou kapitoly o formování a činnosti průkopnických ženských spolků v Praze a proměnách ženské role v rodině i na veřejnosti v průběhu "dlouhého" 19. století. Celým textem se prolínají životopisné pasáže, ve stručných medailonech poznáme osudy žen z různých sociálních vrstev, které svou činností výrazně ovlivnily průběh českého ženského hnutí. Za všechny připomeňme Marii Riegrovou-Palackou, Věnceslavu Lužickou-Srbovou, Elišku Krásnohorskou nebo Josefu Náprstkovou. Publikace: Počátky emancipace žen v Čechách - Dívčí vzdělávání a ženské spolky v Praze v 19. století - Marie Bahenská. Autor: Perottino Michel; Autor při zpracování knihy vycházel ze svého pedagogického působení na Fakultě sociálních věd UK. Je určena především pro studenty politologie a mezinárodních teritoriálních studií, jimž poskytuje ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.