Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Liane Moriarty: Manželovo tajemství

Próza - beletrie

Liane Moriarty: Manželovo tajemství

Hodnocení: 1x
  • 4

Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý.... Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství - něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Manželovo tajemství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Liane Moriarty: Manželovo tajemství koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Liane Moriarty: Manželovo tajemství

  • 5

Kim72, 25. listopadu 2015

Naprosté nadšení. Po dlouhé době knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Je neskutečné jak dokonale autorka vystihla myšlenkové pochody a pocity hlavních hrdinek, tak, že jsem si říkala: ,, Jo, přesně tak bych reagovala já a dalších x žen." Více na mém blogu: siraelxy.blogspot.cz


Specifikace Liane Moriarty: Manželovo tajemství

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 287 Kč

Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeh ... a dál?

Produkt Liane Moriarty: Manželovo tajemství

Liane Moriarty: Manželovo tajemství - parametry

Název produktu: Liane Moriarty: Manželovo tajemství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 341 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý.... Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství - něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho?   Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát: je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní... Ukázka z textu Zatímco parkovala, procházela si Cecilia všechny nové skutečnosti.  John-Paul věnuje Isabel zvláštní, „smutné, rozzlobené“ pohledy.  John-Paul pláče ve sprše.  John-Paul ztrácí zájem o sex.  John-Paul v něčem lže.  Bylo to všechno hodně divné a znepokojující, ale za tím vším se skrývalo něco, co ve skutečnosti nebylo tak úplně nepříjemné, spíš ji to naplňovalo jakýmsi pocitem očekávání.  Vypnula zapalování, zatáhla ruční brzdu a rozepnula bezpečnostní pás.  „Pojďme,“ vybídla Esther a otevřela dveře auta. Už věděla, z čeho čerpá tu malou špetku radosti. Bylo to z toho, že učinila rozhodnutí. Cosi rozhodně není v pořádku. Má morální povinnost udělat něco nemorálního. Jde o menší ze dvou zel. A ona je v právu.  Jakmile dnes večer děvčata odejdou spát, udělá to, na co myslí od samého počátku. Konečně otevře ten zatracený dopis. Autor : Liane Moriarty, Manželovo tajemství je pozoruhodný román Liane Moriarty o jednom tajemství, které nemělo být nikdy odhaleno... Představte si, že vám manžel napíše dopis, který má být otevřen po jeho smrti. Také si představte, že v dopise odhalíte to nejtemnější a nejlépe skrývané manželovo tajemství . Tento fakt může rozvrátit nejen váš život, který jste si spolu vybudovali, ale i životy jiných lidí. A představte si, že se vám takový dopis dostal do ruky v době, kdy je váš muž ještě velice živý... Cecilie dosáhla všeho, co si mohla přát. Je neuvěřitelně úspěšná v práci, je skvělá manželka i matka. Její život má řád a je bez poskvrnky, stejně jako její domácnost. Ale manželovo tajemství jí všechen řád převrátí úplně naruby. Nejen jí, i Rachel a Tess, které se s ní téměř neznají, srazí k zemi dopis jejího muže... "Moje drahá Cecílie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý..." Druh sortimentu : Kniha, Manželovo tajemství, Jazyk : Čeština, Počet stran : 392 Cciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. "Otevřít jen v případě mé smrti." Tess zase muž oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.