Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko

Knihy naučná literatura

Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Starověké Řecko - Encyklopedická příručka - Adkins Lesley a Roy A. Příručka, napsaná dvěma vynikajícími archeology, se věnuje všem oblastem života ve starověkém Řecku/Římě, a to jak velkým a všeobecným tématům jako geografie nebo vojenství, tak každodennímu životu jednotlivce. Zahrnuje období tří tisíciletí od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Starověké Řecko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko koupíte i tady

Specifikace Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 465 Kč

Příručka, napsaná dvěma vynikajícími archeology, se věnuje všem oblastem života ve starověkém Řecku, a to jak velkým a všeobecným tématům jako geografie nebo vojenství, tak každodennímu životu jednotlivce. ... a dál?

Produkt Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko

Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko - parametry

Název produktu: Lesley Adkins, Roy A. Adkins: Starověké Řecko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 465 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 234 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Starověké Řecko - Encyklopedická příručka - Adkins Lesley a Roy A. Příručka, napsaná dvěma vynikajícími archeology, se věnuje všem oblastem života ve starověkém Řecku/Římě, a to jak velkým a všeobecným tématům jako geografie nebo vojenství, tak každodennímu životu jednotlivce. Zahrnuje období tří tisíciletí od počátků minojské civilizace na Krétě po konečnou porážku římskou mocí v roce 30 př. Kr. Je uspořádána do deseti kapitol pokrývajících jednotlivá témata jako hospodářství, obchod nebo náboženství, díky čemuž je dobře přístupná pro čtenáře, který potřebuje získat všechny informace o specifickém tématu na jednom místě. Jednotlivé kapitoly jsou dále tematicky členěny a navíc některá témata procházejí několika kapitolami, v nichž jsou pojednávána z odlišné perspektivy. Užitečná příručka pro univerzitní studenty i pro milovníky antiky je vybavena rozsáhlou bibliografií, diferenčním seznamem starověkých lokalit, rejstříkem a 15 mapami. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Starověk | Starověké Řecko od SLOVART naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Príručka napísaná dvoma vynikajúcimi archeológmi, sa venuje všetkým oblastiam života v starovekom Grécku, a to tak veľkým a všeobecným témam ako geografia alebo vojenstvo, tak každodennému životu jednotlivca. Zahrňuje obdobie troch tisícročí od počiatkov minojskej civilizácie na Kréte po konečnú porážku rímskej moci v 30. roku pred Kristom. Je usporiadaná do desiatich kapitol pokrývajúcich jednotlivé témy ako hospodárstvo, obchod či náboženstvo, vďaka čomu je dobre prístupná i pre čitateľa, ktorý potrebuje získať všetky informácie o špecifickej téme na jednom mieste. Jednotlivé kapitoly sú ďalej tematicky členené a naviac niektoré témy prechádzajú niekoľkými kapitolami, v ktorých sa pojednáva z odlišnej perspektívy. Užitočná príručka pre univerzitných študentov i pre milovníkov antiky je vybavený rozsiahlou bibliografou, diferenčným zoznamom starovekých lokalít, registrom a 15 mapami. Starověké Řecko - Lesley Adkins, Roy A. Adkins od authora Lesley Adkins, Roy A. Adkins a nakladatelství v

kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.