Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů

Knihy naučná literatura

Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů - Leoš Šimánek. Kniha Nový Zéland: Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů je další obrazovou publikací Leoše Šimánka, která vychází v Čechách. Jen málokdo zná nejkrásnější kout naší planety s azurově modrým mořem, stále zeleným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů koupíte i tady

Specifikace Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 264 Kč

Jen málokdo zná nejkrásnější kout naší planety s azurově modrým mořem, stále zeleným pobřežím a s čerstvě zasněženými vrcholky hor! Leoš s manželkou Lenkou, osmnáctiletým synem Jakubem a o sedm let m ... a dál?

Produkt Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů

Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů - parametry

Název produktu: Leoš Šimánek: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů - Leoš Šimánek. Kniha Nový Zéland: Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů je další obrazovou publikací Leoše Šimánka, která vychází v Čechách. Jen málokdo zná nejkrásnější kout naší planety s azurově modrým mořem, stále zeleným pobřežím a s čerstvě zasněženými vrcholky hor! Leoš s manželkou Lenkou, osmnáctiletým synem Jakubem a o sedm let mladší dcerou Veronikou vyrazil opět na dlouhou cestu, tentokráte do Aotearoa - země dlouhého bílého mraku, jak nazývají Maorové, původní obyvatelé Nového Zélandu, své ostrovy. Skoro tři měsíce Šimánkovi důkladně poznávali novozélandské souostroví nacházející se mezi rovníkem a jižním pólem. V délce šestnácti set kilometrů se od severu k jihu řadí celý kaleidoskop geografických zajímavostí začínající u písečných pláží s palmami, také v zimě kvetoucími ibišky, kolem gigantických kuželů sopek, gejzírů, barevných vulkanických jezírek s vařící se vodou či bublajícím blátem, podél křišťálově průzračných horských jezer, do velehor pokrytých ledovci. Ani tentokráte autor nefotografoval pouze přírodu, faunu a flóru, ale věnoval se se svojí rodinou všemožným aktivitám.Vyráželi na koních, kánoích či kajacích, sjížděli na lyžích zasněžené vulkány nebo podnikali túry mezi ledovcovými horami. Při cestě lodí fjordem Milford Sound, který se hluboko zařezává do pobřežního pohoří Jižního ostrova, obdivoval a fotografoval Leoš Šimánek nejkrásnější horu jižní polokoule Mitre Peak, vypínající se ve svém zimním habitu přímo od hladiny moře do sedmnácti set metrů výšky. Ze své, již druhé, cesty po Novém Zélandu přivezl Šimánek celou řadu unikátních záběrů, které v této knize a ve stejnojmenné diashow poprvé předvádí veřejnosti. Publikace: Nový Zéland - Zimní putování po ostrovech přírodních superlativů - Leoš Šimánek. Známý cestovatel popisuje prostřednictvím krásných barevných fotografií zimní přírodu a aktivity, kterým se čtyřčlenná rodina věnovala. Projížďku na koních pískovými dunami po pobřeží Tichého oceánu. Nejkrásnější zátoku na poloostrově Coromandel a kraj sopek, gejzírů a horkých jezer u jezera Rotorua. Sjezd na kánoích ledovými peřejemi řeky Whanganui a na lyžích ze svahů nejvyšší sopky Nového Zélandu. Plavbu v kajacích podél pobřeží Tasmanova zálivu, kde se rozkládá národní park Abel Tasman. Vysokohorské túry v národním parku Mount Cook. Leoš ŠimánekZimní putování po ostrovech přírodních superlativůAction-Press, edice Cesty za dobrodružstvímKniha, čeština, 122 stranZimní putování po ostrovech přírodních superlativů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.