Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi

Učebnice/Odborná literatura

Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové, 3. rozšířené vydání knihy zkušených autorů a předních domácích odborníků Lea Vodáčka a Oĺgy Vodáčkové Moderní management v teorii a praxi (vydalo ji nakladatelství Management Press, váz., 360 str., doporučená cena 449 Kč) nabízí čtenářům systémový výkladmoderního managementu v podmínkách rychlého rozvoje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Moderní management v te..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi koupíte i tady

Specifikace Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 320 Kč

3. rozšířené vydání knihy zkušených autorů a předních domácích odborníků Lea Vodáčka a Oĺgy Vodáčkové Moderní management v teorii a praxi nabízí čtenářům systémový výklad moderního managementu v podmí ... a dál?

Produkt Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi

Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi - parametry

Název produktu: Leo Vodáček, Olga Vodáčková: Moderní management v teorii a praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 320 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové, 3. rozšířené vydání knihy zkušených autorů a předních domácích odborníků Lea Vodáčka a Oĺgy Vodáčkové Moderní management v teorii a praxi (vydalo ji nakladatelství Management Press, váz., 360 str., doporučená cena 449 Kč) nabízí čtenářům systémový výkladmoderního managementu v podmínkách rychlého rozvoje současné společnosti založené na informacích a znalostech.     Nyní, v období nepřetržitých kritických změn, management mnohem více než kdykoli dříve hraje klíčovou roli v úsilí organizací o prosperitu apřežití. Nejnovější poznatky z oboru světového managementu jsou nezbytné pro výrobní podniky, ministerstva a úřady státní i veřejné správy, školy a univerzity, nemocnice, banky, pojišťovny,  projektové a konzultační firmy, církve, ekologické a charitativní organizace,družstevní organizace i jednotlivce či pracovní týmy.     Autoři podávají ucelený a systematický přehled směrů současného managementu. Objasňují, jak se teorie a praxe moderního managementu vyrovnávají se náročnými problémy, jimiž jsou dnešní organizacevystavovány. Východiskem jejich výkladu jsou aktuální pohledy na klasické sekvenční a paralelní manažerské funkce (např. plánování, organizaci, personální práci, kontrolu, rozhodování). Vysvětlují nároky na dnešní manažerskou práci, a to s využitím moderního konceptukritických faktorů úspěchu organizace (např. tvůrčí vedení, strategie, struktury, procesy, IS/ICT, spolupracovníci). Sladěné uplatnění těchto faktorů umožňuje vyrovnat se jak s výzvami diktatury zákazníků, globalizace a integračních procesů, chaotičností a rizikyzlomových změn podnikatelského prostředí, tak i s proměnami v partnerských a konkurenčních vztazích.     Součástí knihy je bohatý seznam relevantní literatury a jmenný a věcný rejstřík.     Podnikatelům, podnikovým manažerům i vedoucím pracovníkůmorganizací jiného typu kniha pomůže v rychlé orientaci v manažerské profesi i v jejích základních funkcích. Představuje pro ně zdroj inspirace i doporučení, jak poznatky moderního managementu tvořivě aplikovat ve vlastních podmínkách.     Předností publikace je ijejí logická, přehledná struktura. Ta i obrovský poznatkový náboj ji předurčují k tomu, aby se stala vítanou pomůckou nejen pro samostudium profesionálů, ale i při výuce na vysokých i vyšších školách ekonomického směru a v různých formách manažerské přípravy,včetně programů MBA.Stručné obsahové charakteristiky jednotlivých částí:ČÁST I Základy managementu a vztah k podnikáníÚvodní část knihy stručně charakterizuje základní pojmy, poslání a východiska moderního managementu. Zároveňuvádí podstatné poznatky o prostředí manažerské práce, sociální odpovědnosti, etice a kultuře manažerské práce. S ohledem na klíčový význam informatiky pro dnešní management v podmínkách informační, resp. znalostní společnosti shrnuje i základní systémové poznatkyk informační a znalostní podpoře práce manažerů.ČÁST II Struktura a typický obsah manažerské práceNa základě praktických zkušeností bylo ověřeno, že manažerská práce má typick


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.