Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Meritum Daňový řád 2011 - Dubšeková Hrstková Lenka. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle nového zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nabyl účinnosti dne 1. 1. 2011, obsahuje z hlediska praktického využití srozumitelný výklad problematiky správy daní a je koncipován jako každodenní pomůcka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 280 Kč

V edici Meritum vyšla kniha Daňový řád 2011, kterou napsala Lenka Hrstková Dubšeková. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle nového zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nabyl účinnosti dne 1. 1. 2011, obsahuje z hlediska praktického využití srozumitelný výklad problematiky správy daní a je koncipován jako každodenní pomůcka pro všechny, kteří se chtějí v této oblasti orientovat. Publikace je zpracována k právnímu stavu po novele k 1. 3. 2011 a je rozdělena do tří částí. Úvodní část je věnována » ... a dál?

Produkt Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011

Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011 - parametry

Název produktu: Lenka Hrstková Dubšeková: Daňový řád 2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 280 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Meritum Daňový řád 2011 - Dubšeková Hrstková Lenka. Přehledný průvodce problematikou správy daní dle nového zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, který nabyl účinnosti dne 1. 1. 2011, obsahuje z hlediska praktického využití srozumitelný výklad problematiky správy daní a je koncipován jako každodenní pomůcka pro všechny, kteří se chtějí v této oblasti orientovat.Publikace je zpracována k právnímu stavu po novele k 1. 3. 2011 a je rozdělena do tří částí. Úvodní část je věnována obecným principům správy daní, druhá část přímo problematice správy daní a všem jejím součástem, tj. subjektům, lhůtám, opravným a dozorčím prostředkům, daňovému řízení atd. Třetí část se zaměřuje na sankce a soudní řízení. Publikace je v závěru doplněna o přílohy - především vzory podání, které jistě naleznou své praktické využití, dále mimo jiné obsahuje porovnání ustanovení, sankcí aj. ZSDP a daňového řádu.Bonusem našeho nakladatelství jsou průběžné aktualizace na našich internetových stránkách www.aktualizaceknih.cz, které jsou vám k dispozici zcela zdarma. Publikace: Meritum Daňový řád 2011 - Dubšeková Hrstková Lenka. Lenka Hrstková DubšekováWolters Kluwer, edice MERITUMKniha, čeština, 172 stran Autor knihy Lenka Hrstková Dubšeková, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.