Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí

Knihy

Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek. Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je „romská problematika“ ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Romové a cikáni neznámí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 194 Kč

Publikace: Romové a Cikáni - neznámí i známí - Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová;Marek Jakoubek. Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je „romská problematika“ ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i studie z per sociologů, etnologů, historiků, lingvistů, romistů, demografů či politologů, a to jak zahraničních, tak tuzemských. Tematicky se tedy sborník dotýká celé řady oblastí: od (romské) » ... a dál?

Produkt Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí

Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí - parametry

Název produktu: Lenka Budilová, Marek Jakoubek: Romové a cikáni neznámí a známí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek. Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je „romská problematika“ ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i studie z per sociologů, etnologů, historiků, lingvistů, romistů, demografů či politologů, a to jak zahraničních, tak tuzemských. Tematicky se tedy sborník dotýká celé řady oblastí: od (romské) identity a etnicity, přes výuku (romského) jazyka či otázky velikosti romské populace a jejího růstu v budoucnosti, až po problematiku soužití romské menšiny s majoritní společností v multikulturní perspektivě.Kromě odborníků je sborník určen také učitelům, státním úředníkům, studentům společenskovědních a humanitních oborů, zaměstnancům neziskového sektoru a ostatním čtenářům se zájmem o tzv. romskou problematiku z řad široké veřejnosti. Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.