Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová

Knihy

Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čítanka zakončuje soubor učebnic pro 1. ročník. Texty jsou vybrány s ohledem na docvičování techniky čtení (správnost, porozumění) a také na komunikační a estetické aspekty čteného či mluveného jazyka (plynulost, výraz, frázování, přiměřená rychlost). Jednotlivá témata jsou vybírána s ohledem na časové období, kdy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová koupíte i tady

Specifikace Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 89 Kč

Čítanka zakončuje soubor učebnic pro 1. ročník. Texty jsou vybrány s ohledem na docvičování techniky čtení (správnost, porozumění) a také na komunikační a estetické aspekty čteného či mluveného jazyka (plynulost, výraz, frázování, přiměřená rychlost).   Jednotlivá témata jsou vybírána s ohledem na časové období, kdy budou děti texty číst (květen, červen), proto se velká část věnuje přírodě. Čítanka je komponována jako výběrová, převažují básně a prozaické texty. Součástí každého textu v Čítance 1 je » ... a dál?

Produkt Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová

Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová - parametry

Název produktu: Lenka Březinová, Jiří Havel, Hana Stadlerová: Čítanka 1 pro ZŠ - Lenka Březinová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 114 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čítanka zakončuje soubor učebnic pro 1. ročník. Texty jsou vybrány s ohledem na docvičování techniky čtení (správnost, porozumění) a také na komunikační a estetické aspekty čteného či mluveného jazyka (plynulost, výraz, frázování, přiměřená rychlost). Jednotlivá témata jsou vybírána s ohledem na časové období, kdy budou děti texty číst (květen, červen), proto se velká část věnuje přírodě. Čítanka je komponována jako výběrová, převažují básně a prozaické texty. Součástí každého textu v Čítance 1 je přehled obtížných slov vhodných pro přípravné čtení a otázky s doplňujícími úkoly, které jsou umístěny na dolní liště. Čítanka je doplněna původními ilustracemi a fotografiemi, jsou zde prezentováni i významní čeští ilustrátoři. Čítanku je možné využít v průběhu školního roku i pro genetickou metodu v období po zvládnutí čtení malých tiskacích písmen. Ukázky: - Čítanka 1, učebnice, ukázka - str. 46-47 (247,12 KB) - Čítanka 1, učebnice, ukázka - str. 28 (177,74 KB) - Čítanka 1, učebnice, ukázka - str. 42-43 (247,63 KB) - Čítanka 1, učebnice, ukázka - str. 51 (131,38 KB) - Čítanka 1, učebnice, ukázka - str. 56-57 (179,40 KB) (učebnice pro 1. ročník základní školy) Do světa příběhů. Čítanka je tradičně pojatá učebnice, která obsahuje výběr textů klasické prózy, básničky i úkoly pro děti. Také v této učebnici je funkční lišta. Čítanka 1 pro ZŠ - kolektiv autorů. Čítanka 1 pro ZŠ - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.