Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lékařská mikrobiologie v klinických případech

Učebnice/Odborná literatura

Lékařská mikrobiologie v klinických případech

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato kniha, kterou pod názvem Medical Microbiology for the New Curriculum: A Case-Based Approach vydalo nakladatelství John Wiley & Sons, Inc., je zajímavá a užitečná tím, že podává problematiku lékařské mikrobiologie, infekčních nemocí, patologie a částečně i epidemiologie na souboru typických případů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lékařská mikrobiologie ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lékařská mikrobiologie v klinických případech koupíte i tady

Specifikace Lékařská mikrobiologie v klinických případech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 231 Kč

Tato kniha, kterou pod názvem Medical Microbiology for the New Curriculum: A Case-Based Approach vydalo nakladatelství John Wiley & Sons, Inc., je zajímavá a užitečná tím, že podává problematiku lékař ... a dál?

Produkt Lékařská mikrobiologie v klinických případech

Lékařská mikrobiologie v klinických případech - parametry

Název produktu: Lékařská mikrobiologie v klinických případech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato kniha, kterou pod názvem Medical Microbiology for the New Curriculum: A Case-Based Approach vydalo nakladatelství John Wiley & Sons, Inc., je zajímavá a užitečná tím, že podává problematiku lékařské mikrobiologie, infekčních nemocí, patologie a částečně i epidemiologie na souboru typických případů (kazuistik). Na nich seznamuje studenty se základními medicínskými poznatky a současně je vede k praktickému stanovení požadavků na laboratorní vyšetření, stanovení diagnózy a příslušné terapie; učí je tak (jak praví název jedné z kapitol) „umění diferenciální diagnostiky". Tento přístup vystihuje situace, které budou nastávající lékaři řešit ve své praxi, a představuje významný pokrok oproti dosud převládajícímu způsobu encyklopedického a často se dublujícího způsobu výuky základních medicínských poznatků a dovedností. Každý ze čtyřiadvaceti prezentovaných případů je uveden anamnézou pacienta, popisem jeho příznaků a potíží. Následuje diferenciální diagnostika možných onemocnění, požadavky a podmínky ověření daných možností laboratorním vyšetřením a jeho výsledky, patogeneze zjištěné nemoci a možnosti její terapie a prevence. Kniha je vybavena bohatým obrazovým materiálem, ilustrujícím příznaky onemocnění i metody laboratorních testů, a bude jistě zdrojem cenných informací nejen pro studenty, ale i pro praktické lékaře, patology a klinické mikrobiology. OBSAH Umění diferenciální diagnostiky První případ: Chlapec s akutní faryngitidou Druhý případ: Studentka s dysurií Třetí případ: Chlapec se zvracením a průjmem po školním pikniku Čtvrtý případ: Cestovatel s chronickým průjmem Pátý případ: Chlapec s kožními lézemi Šestý případ: Studentka s kožní lézí po návštěvě Indie Sedmý případ: Muž po implantaci kyčelní endoprotézy Osmý případ: Chlapec s horečkou a bolestí pravé nohy po vodácké nehodě Devátý případ: Žena s akutní bolestí břicha a vaginálním výtokem Desátý případ: Žena s horečkou a produktivním kašlem Jedenáctý případ: Seniorka s horečkou, kašlem a bolestmi svalů Dvanáctý případ: Dítě s horečkou, rinitidou a bronchiolitidou Třináctý případ: Žena s horečkou, kašlem a ztrátou váhy Čtrnáctý případ: Student s chronickou horečkou, suchým kašlem a pneumonií Patnáctý případ: Příjemkyně transplantátu kostní dřeně s nodulární pneumonií Šestnáctý případ: Chlapec s akutní horečkou, bolestmi hlavy a zmateností Sedmnáctý případ: Žena s lymfocytární meningitidou Osmnáctý případ: Novorozenec s horečkou a puchýřkovitou vyrážkou Devatenáctý případ: Příjemkyně transplantované ledviny s chronickou meningitidou Dvacátý případ: Muž s akutní horečkou a bolestmi kolem pupku Dvacátý první případ: Muž s dlouhotrvající horečkou a systolickým šelestem Dvacátý druhý případ: Mladý muž s únavou a abnormálními jaterními testy Dvacátý třetí případ: Cestovatel s horečkou neznámého původu Dvacátý čtvrtý případ: Student s horečkou, lymfadenopatiía hepatosplenomegalií


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.