Lego Star Wars: The Skywalker Saga
Lego Star Wars: The Skywalker Saga

TOP 15
Lego Star Wars: The Skywalker Saga

od 601 Kč
Tato edice obsahuje: Hru LEGO Star Wars: The Skywalker SagaDLC Classic Character Pack   LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je zcela nová hra pro PS4, která vám umožní vám znovu prožít nezapomenutelné momenty a nonstop akci ze všech 9 filmů v rámci legendární Skywalker ságy, a to včetně tolik typického humoru známého z oblíbených LEGO her.  Hra LEGO SW: The Skywalker Saga vás přenese do rozsáhlého Univerza Star Wars a umožní převzít kontrolu…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
1 490 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lego Star Wars: The Skywalker Saga
Výrobce: WARNER BROS
Minimální cena: 601 Kč
Maximální cena: 1 490 Kč
Ušetříte až: 889 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Žánr: akční, adventury, rodinné
Typ distribuce: krabicová
Počet hráčů: pro jednoho hráče
Speciální edice: Standard Edition
Podpora VR: Ne
PEGI: PEGI 7
Česká lokalizace: Ne

Popis produktu

Tato edice obsahuje:

  • Hru LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
  • DLC Classic Character Pack
 

 

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je zcela nová hra pro PS4, která vám umožní vám znovu prožít nezapomenutelné momenty a nonstop akci ze všech 9 filmů v rámci legendární Skywalker ságy, a to včetně tolik typického humoru známého z oblíbených LEGO her.

 

Hra LEGO SW: The Skywalker Saga vás přenese do rozsáhlého Univerza Star Wars a umožní převzít kontrolu nad stovkami postav, lodí a vozidel a nabídne tak možnost utvářet si svou vlastní cestu napříč galaxií. Ve hře LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je galaxie vaše.

Hlavní rysy PS4 LEGO Star Wars: The Skywalker Saga:

  • Objevujte Ságu v libovolné posloupnosti - Budete mít okamžitou možnost vstoupit do kteréhokoliv z 9 filmů Star Wars a je jen na vás, kam půjdou a jaký zvolíte postup hrou.
  • Typický humor známý z her LEGO - Užijte si všechny nezapomenutelné momenty z filmové ságy Hvězdných válek okořeněné zábavným LEGO humorem.
  • Převezměte roli ikonických hrdinů a padouchů - Hra nabídne stovky hratelných postav napříč galaxií z každé éry. Například můžete hrát jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 a mnoho dalších hrdinů, nebo můžete přestoupit na stranu temna a zahrát si jako Darth Vader, Emperor Palpatine, Kylo Ren, a mnohem více.
  • Objevujte legendární lokace - Můžete navštívit legendární lokace známé z filmů Star Wars, jako je poušť Geonosis, bažiny Dagobah nebo sněžné pláně základny Starkiller Base a také budete mít možnost cestovat vesmírem a později se vrátit na jakoukoliv planetu.
  • Vždy pro celou rodinu - Hra LEGO® Star WarsTM: The Skywalker Saga nabídne zábavu pro všechny děti bez rozdílu věku a nudit se u ní nebudou ani dospělí.

Počet hráčů: 1 až 2

Online hra pro více hráčů: NE

Doporučený věk:(Rating PEGI)

Minimální konfigurace hry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga pro PS4(minimum system requirements)konzole SONY PlayStation 4, HDD 38GB, Dualshock 4

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.