Star Wars Jedi: Fallen Order pro PS4
Star Wars Jedi: Fallen Order pro PS4

TOP 7
Star Wars Jedi: Fallen Order pro PS4

od 451 Kč
Předobjednejte si Star Wars: JEDI Fallen Order a získejte DLC s unikátním kosmetickým obsahem:Světelný meč s oranžovou čepelíSkin BEE D-1Jílec z kampaně MygeetoJílec z kampaně Umbaran Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro PS4 byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019.O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a jak to tak vypadá, tak by se mělo odehrávat po…
Czc.cz
Za dopravu 89 Kč Skladem
499 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Star Wars Jedi: Fallen Order pro PS4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 451 Kč
Maximální cena: 550 Kč
Ušetříte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Žánr: akční, adventury
Typ distribuce: krabicová
Počet hráčů: pro jednoho hráče
Speciální edice: Standard Edition
Podpora VR: Ne
PEGI: PEGI 16
Datum vydání: 2019
Česká lokalizace: Ne

Popis produktu

Předobjednejte si Star Wars: JEDI Fallen Order a získejte DLC s unikátním kosmetickým obsahem:

  • Světelný meč s oranžovou čepelí
  • Skin BEE D-1
  • Jílec z kampaně Mygeeto
  • Jílec z kampaně Umbaran

Čistě single playerová hra Star Wars: JEDI Fallen Order pro PS4 byla v dubnu 2019 oficiálně oznámena a datum vydání bylo stanoveno na 15.11.2019.O vývoj tohoto galaktického dobrodružství se stará studio Respawn a jak to tak vypadá, tak by se mělo odehrávat po událostech z filmového dílu Epizoda III: Pomsta Sithů.

Star Wars: JEDI Fallen Order je akční adventura z pohledu třetí osoby a důrazem na vyprávění. Vás posadí do role padawana řádu Jedi, který o chlup unikne čistce Příkazu 66. Vaším úkolem bude pokusit se znovu postavit na nohy řád rytířů Jedi a pro úspěšné zvládnutí, musíte posbírat všechny střípky své paměti, dokončit trénink, získat nové schopnosti Síly a naučit se mistrovsky ovládat světelný meč. A aby to bylo zajímavější, budete se při tom muset skrývat před inkvizicí Impéria Ve hře SW: Jedi Fallen Order budete nejen šermovat a používat Sílu, ale bude třeba také přemýšlet strategicky a využívat svůj trénink k překonání všech nástrah a tajemství, které se vám postaví do cesty. Fanoušci ságy Star Wars jistě poznají známá místa, zbraně, vybavení a nepřátele. Ve hře narazíte na nejrůznější charaktery, stvůry, droidy a další postavy, které se v rámci Star Wars hry objevují poprvé.

Hlavní rysy PS4 Star Wars: JEDI Fallen Order:

  • Propracovaný soubojový systém SW Jedi: Fallen Order přináší dosud nejpropracovanější soubojový systém všech dob – budete moci útočit, krýt se, uhýbat a používat Sílu k drtivým kombům.
  • Tréninkem k mistrovstvíIntuitivní a příjemně se používající soubojový systém vyžaduje kapku tréninku k pochopení drobných detailů, díky nímž se staneš mistrným rytířem Jedi.
  • Příběh nového rytíře Jedi začínáVy, coby dřívější učedník na útěkem před Impériem se pokusíte dokončit svůj výcvik. Za pomocí rytíře Jedi a odvážného droida musíte uniknout před spáry Impéria v tomto příběhu postaveném zážitku. Objevte rozličné výzvy zaměřené na boj, prozkoumávání míst a řešení hádanek.
  • Dobrodružství GalaxieS maximální svobodou rozhodování prozkoumáte prastaré lesy, džungle a unikátní biomy a je jen na vás, kam se vydáte dále. Odemkněte si nové schopnosti, síly a maximálně využijte přednosti v terénu i soubojích.
  • Rychleji než ImpériumPři vaší hře se budete muset pohybovat rychle, protože na každém kroku vás bude pronásledovat Impérium, snažící se vyhladit všechny zbytky řádu Jedi.

Počet hráčů: 1

Hra po síti (online multiplayer): NE

Minimální konfigurace hry Star Wars: JEDI Fallen Order pro PS4: (minimum system requirements)konzole SONY PlayStation 4, HDD 30GB, Dualshock 4 Doporučený věk:(Rating PEGI)

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Star Wars: JEDI Fallen Order   Star Wars: JEDI padlý rozka

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.