LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car
LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car

LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car

od 799 Kč
  LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car Postav, natankuj a vyhraj se závodním autem Chevrolet Camaro ZL1! Uháněj do cíle se závodním autem ze sady LEGO® Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car, které je vybaveno kokpitem pro minifigurku s nastavitelnou klecí, odnímatelným čelním sklem a koly s originálními ráfky Chevrolet Camaro. Tato sada obsahuje i minifigurku závodního jezdce Chevy Camaro a dílek kanystru…
ruzovka.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
799 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Pohlaví: Pro kluky
Typ: Auta
Věk: 6 - 8 let

Vlastnosti

Na ovládání: Ne

Popis produktu

 

LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car

Postav, natankuj a vyhraj se závodním autem Chevrolet Camaro ZL1!

Uháněj do cíle se závodním autem ze sady LEGO® Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car, které je vybaveno kokpitem pro minifigurku s nastavitelnou klecí, odnímatelným čelním sklem a koly s originálními ráfky Chevrolet Camaro. Tato sada obsahuje i minifigurku závodního jezdce Chevy Camaro a dílek kanystru paliva pro hraní si na závody a napínavé zastávky v boxech.

  • Obsahuje minifigurku závodního jezdce Camaro.
  • Sestavitelné závodní auto Chevrolet Camaro ZL1 je vybaveno kokpitem pro minifigurku s nastavitelnou klecí, odnímatelným čelním sklem, koly s gumovými pneumatikami a originálními ráfky Chevrolet Camaro, průhlednými dílky světel, závodními barvami, závodními samolepkami a autentickými designovými detaily.
  • Sundej přední sklo, zvedni klec a posaď minifigurku řidiče za volant.
  • Příslušenství zahrnuje kanystr, klíč a přilbu závodníka Camaro.
  • Tento model představuje skvělý dárek pro děti a milovníky automobilů všech věkových kategorií.
  • Měří přes 4 cm na výšku, 14 cm na délku a 5 cm na šířku.

Počet dílků: 198

Počet minifigurek: 1

Věk: 7+

Novinka 2019

lego75891 JAN19

 

Stavebnice pro kluky, doporučený věk od 7 let, obsahující 198 dílků, plast, řada LEGO Speed Champions . Lego Speed Champions propojuje dva úžasné světy, svět stavebnice a závodních aut těch nejprestižnějších značek. Děti si mohou užívat atmosféru závodů - realistická autíčka, burácení motorů, rychlost a touhu po vítězství, to vše a ještě mnohem více přináší Lego Speed Champions. S touto nejpopulárnější stavebnicí světa budou poznávat značky těch nejrychlejších aut, připravovat auto na závod, organizovat bezchybnou zastávku v boxech a na závěr si vychutnávat sladké vítězství. Klíčové vlastnosti Lega Speed ChampionsVhodné pro děti od 7 letVzrušující svět závodních autRealistická auta známých značekPřipravte auto na závod a vyhrajteRozvíjí kreativitu a podporuje fantaziiProcvičuje jemnou motorikuPočet dílků - 198 Lego Speed Champions 75891 - Chevrolet Camaro ZL1 Race CarPřijeďte do boxu, natankujte a pak rychle do cíle s Chevroletem Camaro ZL1 ze série Lego Speed Champions

LEGO Speed Champions 75891 Chevrolet Camaro ZL1 Race Car

Závodní vůz Chevrolet Camaro ZL1 si mohu děti sestavit z této kvalitní stavebnice. Vůz má odnímatelné sklo pro možnost vkládání figurky. Je také opatřen nastavitelnou ochrannou klecí. Světla tvoří průhledné dílky, ve spodní části dominují závodní pneumatiky s originálními ráfky. Všechny detaily jsou autentické. Děti zajisté potěší závodní samolepky.

Přednosti:

  • rozvíjí zručnost a jemnou motoriku
  • podporuje představivost

Obsah balení:

  • minifigurka závodního pilota s helmou, kanystr, klíč
  • sada dílků pro ses

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.