LEGO Ninjago Bugina do džungle 71700
LEGO Ninjago Bugina do džungle 71700

LEGO Ninjago Bugina do džungle 71700

LEGO stavebnice pro kluky, vhodné od 7 let . LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle Pusť se do závodění Spoj své síly s Lloydem a pusť se do závodění v úžasné bugině do džungle, která si poradí s každým terénem. Poraz nepřátele Přenes se do epické bitvy z Turnaje živlů a pomoz svému nindža hrdinovi porazit mocné nepřátele. Dobrodružný svět Nech Tento model (71700) nadchne děti, které zbožňují klasické dobrodružné sady od LEGO® NINJAGO® Legacy a…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LEGO Ninjago Bugina do džungle 71700
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Téma:
Určení:
Věk od:
Na ovládání:
Ne
Počet dílků: 127 ks

Popis produktu

LEGO stavebnice pro kluky, vhodné od 7 let . LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle Pusť se do závodění Spoj své síly s Lloydem a pusť se do závodění v úžasné bugině do džungle, která si poradí s každým terénem. Poraz nepřátele Přenes se do epické bitvy z Turnaje živlů a pomoz svému nindža hrdinovi porazit mocné nepřátele. Dobrodružný svět Nech Tento model (71700) nadchne děti, které zbožňují klasické dobrodružné sady od LEGO® NINJAGO® Legacy a mají slabost pro buginy. Poté, co ho postaví, si mohou vymýšlet napínavé akční scény z Turnaje živlů a poslat akční figurku Lloyda na epická dobrodružství do džungle. Nový a vzrušující způsob, jak mohou děti stavět parádní modely Návod Instructions PLUS nabízí digitální a interaktivní pokyny pro sestavení tohoto modelu do džungle. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life a nabízí nástroje pro přibližování a otáčení, aby tento parádní LEGO model mohly postavit i malé děti. Nejlepší stavebnice pro děti Dobrodružné sady od LEGO NINJAGO dětem otevírají bránu do akčního světa, v němž se mohou vyjádřit prostřednictvím nezávislého hraní a vymýšlet si příběhy s nindža bojovníky. Malé děti se mohou těšit na nekonečnou porci zábavy s nindža hračkami, mezi něž patří modely do džungle, trysková letadla, draci, NINJAGO vozidla a další. „Zábavný model buginy a minifigurka Lloyda pro akční závodění“ „• Sada od LEGO® NINJAGO® Legacy s modelem buginy do džungle a akční figurkou Lloyda ze 4. řady televizního seriálu. Děti, které milují nindža modely, se mohou těšit na hodiny nezávislého hraní nebo dovádění s kamarády. • Tato stavebnice pro děti obsahuje model buginy s velkými gumovými pneumatikami a minifigurku nindža bojovníka Lloyda držícího zlatý meč. Děti mají k dispozici vše, co potřebují pro přehrávání scén z Turnaje živlů. • Tato moderní verze buginy do džungle ze seriálu NINJAGO® Mistři Spinjitzu nabízí parádní funkci tlumení – stačí na model zatlačit a sledovat, jak vyskočí. Děti mohou pořádat závody nebo si tyto modely vystavit u sebe v pokojíčku. • Tato výborná stavebnice se 127 dílky nabízí pohlcující stavitelský zážitek pro kluky a holky od 7 let a může posloužit i jako narozeninový dárek pro děti. Tento model probudí kreativitu v dětech, které obdivují tým mladých nindžů.

Terénní Lloydovu buginu určenou pro jízdu v džungli, si mohou děti sestavit ze 127 dílků. Poté mohou pomoci hrdinovi usednout do kokpitu, nastartovat a s mohutnými robustními pneumatikami začít zdolávat náročné překážky. Kluci si tak mohou přehrát další část epické bitvy z Turnaje živlů Ninjago světa.

Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly pro děti bezpečné.

Přednosti:

  • stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku
  • velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají

Obsah balení:

  • celkem 127 dílků, 1 minifigurka

Vyberte dětem kvalitní stavebni

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.