Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Srovnání cen LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352

Lego

LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352

Hodnocení: 2x
  • 4

Nastal čas finálního zúčtování. Stavebnice LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352 představuje ideální cíl bojového tažení. Chceš porazit Jestera? Spoj hrdiny LEGO NEXO KNIGHTS a využij mocnou kombinaci jejich speciálních NEXO Sil. V balení najdeš hned čtyři: Nindža úder, Zmatení, Tón moci a Potlesk vestoje. Jako bonus oceníš zakázanou Sílu zvanou Chrlící puklina. Snáze tak zaútočíš na Jestra a zvítězíš nad létajícím kloboukem Hatattacka. Nezapomeň vysvobodit Avu! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352 koupíte i tady

Specifikace LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352

Kategorie Lego
Nejnižší cena 1 030 Kč

  LEGO Nexo Knights 70352 Jestrovo mobilní ústředí (H.E.A.D) Pomoz hrdinným rytířům zachránit Avu z Jestrova mobilního ústředí ve tvaru hlavy! Zaútoč na Jestrovo mobilní ústředí (H.E.A.D) s Macyiným vozidlem Underminer a bojuj s Jestrovým létajícím kloboukem Hatattacka a s kamennými vozidly s koly! Sjednoť hrdiny LEGO® NEXO KNIGHTS™ a kombinuj jejich NEXO Síly, abys zastavil Jestra ještě předtím, než najde zakázané Síly - poté zachraň Avu z » ... a dál?

Produkt LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352

Není to ono?

LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352 - parametry

Název produktu: LEGO NEXO KNIGHTS Jestrovo mobilní ústředí 70352
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 030 Kč
Maximální cena: 2 804 Kč
Ušetríte až: 1 774 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zaútoč na Jestrovo mobilní ústředí (H.E.A.D) s Macyiným vozidlem Underminer a bojuj s Jestrovým létajícím kloboukem Hatattacka a s kamennými vozidly s koly! Sjednoť hrdiny LEGO® NEXO KNIGHTS™ a kombinuj jejich NEXO Síly, abys zastavil Jestra ještě předtím, než najde zakázané Síly – poté zachraň Avu z houpající se klece!

Součástí jsou štíty k naskenování se čtyřmi NEXO Silami: Nindža úderem, Zmatením, Tónem moci a Potleskem vestoje, navíc zakázaná Síla Chrlící puklina.

Obsahuje 6 minifigurek: Jestro, Ava, Macy, Lance, chrlič a Kamenný voják.

Parametry: Doporučený věk: 9-14

Počet dílků: 840

Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® Nexo Knights™ Jestrovo mobilníústředí (H.E.A.D)Popis:Zaútoč na Jestrovo mobilní ústředí (H.E.A.D) s Macyiným vozidlemUnderminer a bojuj s Jestrovým létajícím kloboukem Hatattacka as kamennými vozidly s koly! Sjednoť hrdiny LEGO® NEXO KNIGHTS™ a kombinujjejich NEXO Síly, abys zastavil Jestra ještě předtím, než najde zakázanéSíly – poté zachraň Avu z houpající se klece!Součástí jsou štíty k naskenování se čtyřmi NEXO Silami: Nindžaúderem, Zmatením, Tónem moci a Potleskem vestoje, navíc zakázaná SílaChrlící puklina. Zachraň Avu z Jestrova mobilního ústředí v sadě,která obsahuje létající klobouk Hatattacka a přívěs, jeřáb a klec,navíc dvě vozidla a loďka. Součástí je pět štítů k naskenování ašest minifigurek.Podnikni odvážnou misi a zachraň Avu z Jestrova mobilního ústředív sadě, která obsahuje obrovský obličej s ukrytými zbraněmi,odpojitelný Hatattacka s raketovými střelami, přívěs s mobilní kamennouvěží s nastavitelným jeřábem a klecí s pohyblivými mřížemi, afunkci vypouštění kamenné loďky.Tato sada LEGO® NEXO KNIGHTS™, která je plná funkcí a detailů,obsahuje také Macyino vozidlo Underminer s otáčecím vrtákem, navíckamenné vozidlo s koly a děly, díky němuž dosáhne akce při záchrannémisi maxima. Součástí je pět štítů k naskenování a šestminifigurek.Rozměr balení a specifikace:Součástí je šest minifigurek: Jestro, Ava, Macy, Lance, chrlič aKamenný voják.Obsahuje Jestrovo mobilní ústředí a Macyino vozidlo Underminer.Jestrovo mobilní ústředí obsahuje obrovskou hlavu s ukrytýmipřekvapeními a odpojitelným mini létajícím šaškovským kloboukems kokpitem pro minifigurku a dvěma raketovými střelami, flexibilní předníotáčející se kola, čtyři vystřelovače, dvojité raketové střely,odpojitelný přívěs s kamenným vozidlem s koly a tajnou kamennou loďkou,nastavitelný jeřáb s hákem, klec, žebřík, čtyři děla a krabicis municí.Macyino vozidlo Underminer obsahuje otáčející se vrták, kokpit prominifigurku, zbraň a držák na štít.Použij nastavitelný jeřáb a hák, abys zvedl klec s Avoudo výšky.Otevři obrovskou hlavu, abys odkryl tajné zbraně!Zvedni ž


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.