MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego Friends » Srovnání cen LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100

Lego Friends

LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100 cena od 0 Kč

LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100

Hodnocení: 1x
  • 4

LEGO® Friends Soukromý tryskáčv městečku HeartlakePopis:Cestuj jako superhvězda v soukromém letadle LEGO® Friends! Pomoz Olivii aMatthewovi připravit se ke vzlétnutí na exkluzivní dovolenou. Nalož jejichzavazadla na cestovní pás a projeď s nimi přes skener, když procházejíbezpečnostní kontrolou. Teď už jsou ...a dál?

      Figurky  
      Letadla  
      Pohlaví : Pro holky   
Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100 - parametry

Název produktu: LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Typ Figurky
Typ Letadla
Pohlaví Pro holky
Podrobný popis:

LEGO® Friends Soukromý tryskáčv městečku HeartlakePopis:Cestuj jako superhvězda v soukromém letadle LEGO® Friends! Pomoz Olivii aMatthewovi připravit se ke vzlétnutí na exkluzivní dovolenou. Nalož jejichzavazadla na cestovní pás a projeď s nimi přes skener, když procházejíbezpečnostní kontrolou. Teď už jsou připravení nastoupit do letadla!Prozkoumej luxusní kabinu se sedadly, kde můžeš koukat na televizi aodpočívat s pitím, než doletíš do svého cíle. Nakoukni do pilotníkabiny, kde je kontrolní panel. Je čas se osvěžit v koupelně, nežvyrazíš nasuper úžasnou dovolenou. Obsahuje minifigurky-panenky Olivie aMatthewa.Vyraz na dovolenou svých snů v úžasném soukromém tryskáči!Létej stylově s LEGO® Friends soukromým tryskáčem s 2 minipanenkami,sekcí sedadel první třídy, kokpitem a bezpečnostním letištnímskenerem.Obsahuje minipanenky Olivie a MatthewaObsahuje soukromý tryskáč s jídelní sekcí s prvkem ploché televize,kokpitem s prvkem ovládacího panelu, koupelnou a prvek bezpečnostníholetištního skeneru s dopravním pásemMezi doplňky najdeš kufřík, tašku, nápoje, květinu, tác anotebookTryskáč můžeš otevřít a hrát si uvnitřNech zavazadla projet skenerem a zkontroluj, jestli jsou v pořádku!Pomoz Olivii pilotovat letadlo do úžasného místa na dovolenou!Užij si nápoj a odpočívej v exkluzivní sekci sedadelSoukromý tryskáč měří přes 7 cm na výšku, 25 cm na délku a25 cm na šířkuOdbavovací stůl měří přes 5 cm na výšku, 6 cm na šířku a máhloubku 5 cmSkener na zavazadla měří přes 7 cm na výšku, 4 cm na šířku améně jak 1 cm do hloubkyDoporučený věk:6–12 Popis produktu Užij si den se soukromým tyskáčem!

Cestuj jako superhvězda v soukromém letadle LEGO® Friends! Pomoz Olivii a Matthewovi připravit se ke vzlétnutí na exkluzivní dovolenou. Nalož jejich zavazadla na cestovní pás a projed s nimi přes skener, když procházejí bezpečnostní kontrolou. Ted už jsou připravení nastoupit do letadla! Prozkoumej luxusní kabinu se sedadly, kde můžeš koukat na televizi a odpočívat s pitím, než doletíš do svého cíle. Nakoukni do pilotní kabiny, kde je kontrolní panel. Je čas se osvěžit v koupelně, než vyrazíš na super úžasnou dovolenou. Obsahuje minifigurky Olivie a Matthewa.

S LEGO® Friends můžeš i cestovat. Sada obsahuje 2 minifigurky na hraní, kokpit, letiště s bezpečnostním skenerem.

Obsahuje minifigurky Olivie a Matthewa. Dále obsahuje: luxusní kabinu se sedadly, kokpit s kontrolním panelem, toaletu, letiště se skenerem a pásem na zavazadla.

Příslušenství: kufr, taška, nápoj, počítač Otevři tryskáč, aby sis mohl hrát uvnitř.

Nalož jejich zavazadla na cestovní pás a projed s nimi přes skener.

Pomoc Olivii, aby se dostala do cíle.

Posad se do pohodlné sedačky a dej si něco k pití. tryskáč je 7 cm vysoký, 25 cm dlouhý a 25 cm široký

Odbavovací přepážka je 5 cm vysoká, 6 cm široká a 5 cm hluboká

Skener je 7 cm vysoký, 4 cm široký a 1 cm hluboký Podrobnosti: Űíslo výrobku výrobce: 41100

Věk: 6 - 12 Pozor!

Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly. LEGO Friends 41100 So


Přidat recenzi pro LEGO Friends Soukromý tryskáč v městečku Heartlake 41100

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.