MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego Friends » Srovnání cen LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313

Lego Friends

LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313 cena od 0 Kč

LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313

Hodnocení: 10x
  • 4

Užij si krásný slunečný den plný zábavy. LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313 přivítá tebe i všechny kamarádky na báječném místě. Připoj se k Martině a Andrejce, které právě sjíždějí do bazénu po fantastické skluzavce. Nebo třeba vystřihni dokonalou šipku ze skokanského prkna. Jakmile budeš mít dost divoké zábavy, dej si osvěžující nápoj u plaveckého baru. Pak si třeba přečti noviny ve vířivce. Zábava jen tak neskončí. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313 - parametry

Název produktu: LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Koupej se s Andreou a Martinou, které sjíždějí po skluzavce přímo do bazénu! Skákej z prkna, cvič skákání do dálky, a potom si zajdi do plaveckého baru, kde si můžeš dát vychlazený nápoj. Odpočiň si ve vířivce a relaxuj na pohovce s novinami v ruce. Osvěž se v koupelně nebo si dej sprchu za akváriem. Právě sem se kamarádky z městečka Heartlake vydávají, aby si užily spousty zábavy na sluníčku!

Součástí jsou minifigurky-panenky Andrey a Martiny.

Parametry: Doporučený věk: 6-12 let

Počet dílků: 589

Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® Friends Letní bazén v městečkuHeartlakePopis:Koupej se s Andreou a Martinou, které sjíždějí po skluzavce přímo dobazénu! Skákej z prkna, cvič skákání do dálky, a potom si zajdi doplaveckého baru, kde si můžeš dát vychlazený nápoj. Odpočiň si vevířivce a relaxuj na pohovce s novinami v ruce.Osvěž se v koupelně nebo si dej sprchu za akváriem. Právě sem sekamarádky z městečka Heartlake vydávají, aby si užily spousty zábavy nasluníčku! Odpočívej za horkých dní v Letním bazénu v městečkuHeartlake se super zábavnou skluzavkou, barem pro plavce, vířivkou,lehátkem, sprchou, věžičkou pro plavčíka, záchodem a dvěmaminifigurkami-panenkami. LEGO® Friends Letní bazén v městečku Heartlake jeideálním místem na to, kde být, když svítí sluníčko, s dlouhouskluzavkou do vody, skokanským prknem a barem pro plavce, kde si můžeš dátosvěžující nápoj.Za akváriem najdeš venkovní sprchu, ale také záchod, věžičku proplavčíka a vířivku s lehátkem pro skutečně úžasný zážitek přiodpočívání. Součástí sady jsou dvě minifigurky-panenky.Rozměr balení a specifikace:Součástí jsou minifigurky-panenky Andrey a Martiny.Obsahuje bazén, vířivku a prostor s lehátkem, záchod a věžičku proplavčíka.Bazén obsahuje kroucenou skluzavku, pružné skokanské prkno, gumovýkruh, nafukovací lehátko, akvárium, sprchu, televizní obrazovku, dvareproduktory, fontánu, bar pro plavce a schody dolů k vířivce.Záchod obsahuje otevírací dveře, záchodovou mísu, umyvadlo aotevírací skříňku.Mezi doplňky najdeš míč, sklenice, třešně, ananas, bankovku, noviny,košík a zmrzlinu.Pomoz Andree odhodlat se a skočit ze skokanského prkna!Bav se znovu a znovu na skluzavce, potom doplav k baru a objednejsi džus.Najdi si tiché místečko ve vířivce nebo v prostorách s lehátkem,kde můžeš odpočívat.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od5 do 12 let.Zkombinuj se sadou 41312 Sportovní centrum v městečku Heartlake azažij naprosto neopakovatelné chvíle ve svém volném čase.Letní bazén s barem pro plavce měří přes 18 cm na výšku, 24 cm našířku a 23 cm do hloubky.Vířivka a prostory s lehátkem měří přes 7 cm na výšku, 12 cm našířku a 4 cm do hloubky.Blok se záchodem měří přes 9 cm na výšku, 6 


Přidat recenzi pro LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO Friends Sportovní centrum v městečku Heartlake 41312

LEGO Friends Sportovní centrum v městečku Heartlake 41312

Připoj se k Miině cvičení u boxovacího pytle a gymnastických kruhů předtím, než se zapotíš na šlapadle – dnes dává Robertovi zabrat! Veď s Miou hodinu jógy ve studiu nebo posiluj s Robertem předtím, než začneš házet kruhy nebo střílet penalty na »

od 988 Kč

v 6 obchodech

LEGO 10700

LEGO 10700

  • 3.5

Hračky |

Podložka na stavění o rozměrech 26 × 26 v zelené barvě se skvěle hodí pro stavby na zahradě, v lese nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO postavit, předvádět a hrát si s »

od 169 Kč

v 9 obchodech

LEGO Friends Střelnice v zábavním parku 41127

LEGO Friends Střelnice v zábavním parku 41127

Mia se baví při hraní her v zábavním parku - a neustále se zlepšuje! Pomoz jí katapultem střílet basketbalovým míčem do obroučky a jakmile to budeš zvládat, vyzkoušej si vodní pistole a zkus se s nimi trefovat do terče. Nakonec se pokus palicí trefovat »

od 393 Kč

v 1 obchodě

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

  • 3.375

Lego | Lego Friends

Peč a podávej výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snaž se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládej do pece. Potom je vezmi nahoru a podávej je hostům na romantickém balkóně »

od 989 Kč

v 1 obchodě

LEGO Friends Stephanie a její cukrárna 41308

LEGO Friends Stephanie a její cukrárna 41308

  • 4

Lego |

Pilně se otáčej a peč se Stephanií – její specialitou jsou koláčky a společně se svým roztomilým králíčkem Daisy je právě peče, aby se podělila se svými přáteli! Zkontroluj seznam všech ingrediencí, a potom se dej do práce s mixérem. Jakmile budou »

od 444 Kč

v 1 obchodě

LEGO Friends Mia a plážový skútr 41306

LEGO Friends Mia a plážový skútr 41306

  • 4

Lego |

Mia se vydává na pláž, aby si zajezdila na skútru… A samozřejmě s sebou bere i svého psíka Toffeeho! Posaď Miu na úžasný fialový skútr a ujisti se, že Toffee je v postranním vozíku bezpečně připoután. Rychlou jízdu naprosto zbožňuje! Věděla jsi, »

od 444 Kč

v 1 obchodě

LEGO Friends Andrea a její hudební duet 41309

LEGO Friends Andrea a její hudební duet 41309

  • 4

Lego |

Celý den cvič na pódiu zpěv a vystupování s Andreou! Je rozenou zpěvačkou a její ochočený papoušek Cleo s ní také rád zpívá! Pomoz Andree při čtení not, když hraje na elektrickou kytaru – potom, jakmile bude připravená předvést dokonalé »

od 393 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.