MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Srovnání cen LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

Lego

LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

Hodnocení: 5x
 • 4

Užij si prázdniny, na které nezapomeneš! Stavebnice LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317 tě vezme na dobrodružnou plavbu se skvělými přáteli. Čeká vás luxusní výlet. Na palubě najdete všechno, co potřebujete pro den plný zábavy. Smočíte se v bazénu. Projedete se na skluzavce. Pak skočíte na skútr a rozjedete to na nejvyšší rychlost. Radost s vámi budou sdílet 2 rozverní delfíni. Jakmile tebe, Olivii, Stephanii a Liama zchvátí únava, zdřímnete si v komfortních kajutách. Vzhůru na palubu! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.81706
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

Specifikace LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

Kategorie Lego
Nejnižší cena 1 549 Kč

Užij si parádní plavbu na palubě luxusního katamaránu! Odpočívej naprosluněné palubě a pak se jdi osvěžit do bazénu. Užij si ten nejlepšívýhled přímo z můstku a pozoruj Liama na jeho vodním skútru a Stephanii,kterou táhne na vlečném laně na loďce ve tvaru banánu – podívej,právě se u nich vynořili dva přátelští delfíni a chtějí si s nimihrát! Podívej se do podpalubí, ochlaď se v kajutě a pozoruj moře skrzprůhledné dno katamaránu. A pak hurá do postele a pořádně se prospipřed dalším vzrušujícím dnem na » ... a dál?

Produkt LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

Není to ono?

LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317 - parametry

Název produktu: LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 549 Kč
Maximální cena: 1 899 Kč
Ušetríte až: 350 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

LEGO® Friends 41317 KatamaránSunshinePopis:Vypluj na Katamaránu Sunshine, jehož součástí je horní paluba naopalování, bazén, můstek, skluzavka, obytné kajuty, vodní skútr, loďkave tvaru banánu, dvě figurky delfínů a tři minifigurky – panenky.Vyraz na luxusní výlet na Katamaránu Sunshine od LEGO® Friends, jehožsoučástí je horní paluba na opalování, bazén, můstek, skluzavka,točité schodiště, garáž a posuvné dveře do obytné části.Zvedni horní část lodi pro snadný přístup do kuchyně, ložnice aobývacího pokoje s průhledným dnem. Využij vodní skútr k tažení maléloďky ve tvaru banánu nebo nafukovací kruh a hraj si s kamarádskýmdelfínem po celý den. Součástí jsou tři minifigurky – panenky a dvěfigurky delfínů.Rozměry balení a specifikace:Součástí jsou tři minifigurky – panenky: Olivie, Stephanie a Liam,navíc figurky Sheena a delfína Sapphira.Obsahuje třípatrový katamarán, vodní skútr a loďka ve tvarubanánu.Katamarán je vybaven horní palubou na opalování se dvěma lehátky abazénem, můstkem s ovládáním řízení a posezením, skluzavkou do vody atočitými schody z vody, otevírací garáží pro vodní skútr, a obytnýmiprostory s kuchyní, ložnicí a obývacím pokojem s pohovkou a průhlednoupodlahou.Mezi doplňky najdeš nafukovací kruh, záchranné vesty, ploutve, zmrzlinu,nanuky, koše, noviny, chytrý telefon a mp3 přehrávač.Užij si luxusní dovolenou na katamaránu od LEGO® Friends a vychutnej sibazén přímo na palubě.Sundej vršek lodi, hraj si v obytných místnostech a prohlédni siprůsvitné dno v obývacím pokoji.Bav se s přáteli tažením loďky ve tvaru banánu nebo nafukovacíhokruhu s pomocí vodního skútru.Skamaraď se s delfíny plovoucími podél katamaránu.Katamarán Sunshine LEGO® Friends neplave na vodě.Katamarán s plachtou měří přes 32 cm na výšku, 29 cm na délku a17 cm na šířku.Vodní skútr měří přes 5 cm na délku, 3 cm na šířku a téměř2 cm na výšku.Loďka ve tvaru banánu měří přes 10 cm na délku, téměř 2 cm navýšku a 1 cm na šířku.

Stavebnice 603 dílků, doporučený věk 7-12 let. Lego FRIENDS přináší malým stavitelkám úžasné městečko Heartlake a jeho obyvatelky - pětici nerozlučných kamarádek, které společně zažívají mnohá dobrodružství.Užijte si letních radovánek v bazénu v městečku Heartlake. Stavebnice LEGO Friends jsou určeny pro všechny malé slečny, které rády se svými kamarády zažívají různá dobrodružství a nebo události běžného dne stejně jako dospělí. V městečku Heartlake žije pětice nerozlučných kamarádek, která zažívá ty nejrůznější příhody. Společně s nimi mohou malé stavitelky do přírody, do školy, za sportem i za kulturou a vždy zažijí spoustu dobrodružství i přátelské pohody. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších dětských her.Klíčové vlastnostiUrčeno pro děti od 7 - 12 letNová dobrodružství v městečku HeartlakeOtevírá bránu do čistě dívčího světaRozvíjí kreativitu a podporuje fantaziiProcvičuje jemnou motorikuDítě si vyhraje samo,

Užij si parádní plavbu na palubě luxusního katamaránu!


Přidat recenzi pro LEGO Friends Katamarán Sunshine 41317

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313

LEGO FRIENDS Letní bazén v městečku Heartlake 41313

Koupej se s Andreou a Martinou, které sjíždějí po skluzavce přímo do bazénu! Skákej z prkna, cvič skákání do dálky, a potom si zajdi do plaveckého baru, kde si můžeš dát vychlazený nápoj. Odpočiň si ve vířivce a relaxuj na pohovce s novinami v »

od 978 Kč

v 6 obchodech

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

 • 3.375

Lego | Lego Friends

Peč a podávej výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snaž se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládej do pece. Potom je vezmi nahoru a podávej je hostům na romantickém balkóně »

od 635 Kč

v 5 obchodech

LEGO Friends Kluziště v zimním středisku 41322

LEGO Friends Kluziště v zimním středisku 41322

 • 4

Lego |

  LEGO Friends 41322 Kluziště v zimním středisku Vyraz na Kluziště v zimním středisku od LEGO® Friends, obsahující venkovní kluziště s otevíracími dveřmi, hokejové branky a posezení. Zinscenuj vystoupení na otočném »

od 588 Kč

v 8 obchodech

LEGO Friends Sportovní centrum v městečku Heartlake 41312

LEGO Friends Sportovní centrum v městečku Heartlake 41312

 • 4

Lego |

Připoj se k Miině cvičení u boxovacího pytle a gymnastických kruhů předtím, než se zapotíš na šlapadle – dnes dává Robertovi zabrat! Veď s Miou hodinu jógy ve studiu nebo posiluj s Robertem předtím, než začneš házet kruhy nebo střílet penalty na »

od 899 Kč

v 9 obchodech

Lego City Náměstí ve městě 60097

Lego City Náměstí ve městě 60097

  LEGO® City 60097 Náměstí ve městě V LEGO® City je rušno. Postav kolo před kavárnu a nastup do helikotéry, z ptačí perspektivy budeš mít rozhled. Když už máš dost létání, projdi se okolo obchůdků LEGO®, kde zrovna dostávají zboží. Pomoz řidiči vyložit »

od 4 321 Kč

v 6 obchodech

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

 • 4

Lego |

LEGO® Friends 41316 Andrein vůzs přívěsem pro člunPopis:Andrein vůz s přívěsem pro člun od LEGO® Friends obsahuje sportovníplážové auto s přívěsem, motorový člun a plážovou scénku s ovocnýmbarem, grilem, lehátky a navíc dvě minifigurky – panenky.Andrein »

od 624 Kč

v 11 obchodech

LEGO Friends Surfařské potřeby v Heartlake 41315

LEGO Friends Surfařské potřeby v Heartlake 41315

 • 4

Lego |

LEGO® Friends 41315 Surfařské potřebyv HeartlakePopis:Půjč si kajak a akční fotoaparát v Surfařských potřebách v sadě,kde najdeš pokladnu, otevírací dveře, pláž se sprchou, molo, surfařskáprkna, žabky a figurku kamarádského tuleně.Surfařské potřeby »

od 382 Kč

v 14 obchodech

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

 • 3.18182

Lego | Lego Friends

Stephanie tráví většinu svého času pečením pochoutek v kuchyni – a ty jí můžeš pomoci upéct dort, který si později sníš s přáteli. Pomoz jejímu tatínkovi, Jamesovi, vysát předsíň ještě předtím, než půjde nakrmit králíčka Chili. Vyjdi po schodech, »

od 1 684 Kč

ve 3 obchodech

LEGO Friends Cukrárna v Heartlake 41119

LEGO Friends Cukrárna v Heartlake 41119

Stavebnice Lego Friends 41119 Cukrárna v Heartlake Pomoz číšnici Noemi připravovat výtečné muffiny pro její zákazníky. Otoč výlohu a vyber si ty nejhezčí, a potom si sedni venku na terase se Stephanií a vychutnávej si muffiny s šálkem čaje! Mazli se s »

od 1 187 Kč

ve 3 obchodech

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

Pomoz pilotovi a pracovníkovi letiště připravit balíčky pro doručení! Použij ruční vozík k naložení balíků na letištní servisní vůz a dovez je k zadní části letadla, aby mohly být naloženy. Nandej všechny balíky dovnitř, a potom se ujisti, že jsou zadní »

od 499 Kč

ve 2 obchodech

Lego City Sopečtí průzkumníci Sopečné průzkumné vozidlo 60121

Lego City Sopečtí průzkumníci Sopečné průzkumné vozidlo 60121

Stavebnice Lego® City Sopečtí průzkumníci 60121 Sopečné průzkumné vozidlo Posaď se za volant výkonného průzkumného vozu a vydej se k sopce! Vezmi s sebou kámen, a potom ho otevři pomocí vrtáku. Podívej, uvnitř byl schovaný krystal! Dej ho na korbu »

od 469 Kč

ve 3 obchodech

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

 • 3.5

Lego | Lego City

Projížděj městem LEGO® City opravdu rychle díky vysokorychlostnímu osobnímu vlaku! Bleskurychle cestuj kolem města s motorovým osobním rychlíkem LEGO® City! Využij osmikanálové, sedmirychlostní infračervené dálkové ovládaní, abys proletěl křivolaké tratě »

od 3 266 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Hasičská stanice 60110

LEGO City Hasičská stanice 60110

 • 3.875

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60110 Hasičská stanice Pomoz hasičům naložit do auta a helikoptéry nářadí! Je čas oběda, tak sjeď po tyči na hasičské stanici a zajdi si do stánku s párky v rohlíku. Na cestě dej »

od 2 870 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

 • 4

Lego |

Vydej se na vodu s Vaianinou lodí a s jejími přáteli Maui a kohoutem Heiheiem, potom studuj mapu hvězdné oblohy a během plavby si vychutnávej skvělé ovoce. Dej si ale pozor na dotěrného Kakamora, který se Vaianě během cesty snaží ukrást srdce Te Fiti! »

od 1 062 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Friends Vesmírná atrakce v zábavním parku 41128

LEGO Friends Vesmírná atrakce v zábavním parku 41128

 • 3.83333

Lego | Lego Friends

Olivie se posadila do rakety a je připravená na úžasnou jízdu. Začni s ní pomalu otáčet, jakmile se atrakce rozjede, potom rychleji a rychleji. Sleduj, jak se ramena atrakce zvedají do vzduchu a atrakce se otáčí rychleji... a usměj se, až tě budou fotit! »

od 553 Kč

v 1 obchodě

LEGO Batman Movie Scarecrow a jeho strašlivý plán 70913

LEGO Batman Movie Scarecrow a jeho strašlivý plán 70913

 • 4

Lego |

  LEGO Batman Movie 70913 Scarecrow™ a jeho strašlivý plán Spoj síly s Batmanem, abys zastavil Scarecrowa, který kolem sebe šíří strach. To vše v akcí nabité sadě LEGO® BATMAN MOVIE: Scarecrow™ a jeho strašlivý plán. »

od 376 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Friends Střelnice v zábavním parku 41127

LEGO Friends Střelnice v zábavním parku 41127

Mia se baví při hraní her v zábavním parku - a neustále se zlepšuje! Pomoz jí katapultem střílet basketbalovým míčem do obroučky a jakmile to budeš zvládat, vyzkoušej si vodní pistole a zkus se s nimi trefovat do terče. Nakonec se pokus palicí trefovat »

od 367 Kč

ve 2 obchodech

Lego Ninjago Ostrov Tygří vdova 70604

Lego Ninjago Ostrov Tygří vdova 70604

Nindža poplach! Ostrov Tygří vdova je v obležení! Mocná Dogshank se blíží a má svou obrovskou kotevní zbraň. Opětuj útok s Nyinou katanou a házej na Dogshank kokosy z věže a z horkovzdušného balónu Senseie Wu. Dávej pozor na Sqiffyho pirátský letoun a »

od 1 399 Kč

v 1 obchodě

LEGO Friends Andrea a její hudební duet 41309

LEGO Friends Andrea a její hudební duet 41309

 • 4

Lego |

Celý den cvič na pódiu zpěv a vystupování s Andreou! Je rozenou zpěvačkou a její ochočený papoušek Cleo s ní také rád zpívá! Pomoz Andree při čtení not, když hraje na elektrickou kytaru – potom, jakmile bude připravená předvést dokonalé »

od 399 Kč

v 1 obchodě

LEGO Friends Mia a plážový skútr 41306

LEGO Friends Mia a plážový skútr 41306

 • 4

Lego |

Mia se vydává na pláž, aby si zajezdila na skútru… A samozřejmě s sebou bere i svého psíka Toffeeho! Posaď Miu na úžasný fialový skútr a ujisti se, že Toffee je v postranním vozíku bezpečně připoután. Rychlou jízdu naprosto zbožňuje! Věděla jsi, »

od 282 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.