MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego Elves » Srovnání cen LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184

Lego Elves

LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184  cena od 0 Kč

LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184

Hodnocení: 5x
  • 4

V Elvendale se zas dějí věci! LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184 tě zavede na dobrodružný výlet. Proleť se s Emily Jonesovou a větrnou elfkou Airou – ale pozor na zlého skřeta Dukelina. Jakmile zahlédne Emilyn kouzelný amulet, zahájí pronásledování na svém skřetím kluzáku. Zmocnil se amuletu? To je zlé! Aira je naštěstí vzdušná odbornice na slovo vzatá. Zapni s její pomocí extrarychlý letový mód a dopadni zlovolného skřeta, než zmizí s amuletem v říši zla. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184 - parametry

Název produktu: LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vydávej se na napínavé mise v Elvendale! Skřet Dukelin zahlédl Emily Jonesovou s jejím amuletem na Aiřině vzducholodi a vydává se za ní na svém skřetím kluzáku. Ale ne, Dukelinovi se podařilo amulet ukrást a utíká pryč! Využij Aiřiných větrných schopností k přeměně vzducholodi do super rychlého letového módu a dopadni skřeta ještě předtím, než amulet donese až ke Králi skřetů! Součástí sady jsou dvě minifigurky-panenky: Emily Jonesová a větrná elfka Aira, navíc skřet Dukelin. Parametry: Doporučený věk: 8-12 let

Počet dílků: 343 Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Popis produktu LEGO Elves 41184 Aira a její vzducholoď Připoj se k napínavým novým dobrodružstvím ve světě Elvendale, kde se Emily Jonesová a větrná elfka Aira Ševelilka snaží najít Emilin ztracený amulet a také její sestru, Sofii Jonesovou. Létej v Aiřině vzducholodi s otáčecí vrtulí, prostorem pro dvě minifigurky-panenky, roztažnými křídly a kuší, a vyhni se skřetovi Dukelinovi na jeho skřetím kluzáku s pohyblivými křídly, vystřelovači zlých semínek a otevíracím poklopem s malým úložným prostorem. Součástí sady jsou dvě minifigurky-panenky a navíc skřet. Součástí sady jsou dvě minifigurky-panenky: Emily Jonesová a větrná elfka Aira, navíc skřet Dukelin. Součástí je Aiřina vzducholoď s balónem a otáčecí vrtulí, roztažnými křídly, prostorem pro dvě minifigurky-panenky a úložným prostorem pod otevíracím poklopem. Součástí je také skřetí kluzák s otevíracím poklopem a malým úložným prostorem, pohyblivými křídly a vystřelovači zlých semínek. Pomoz Emily Jonesové a Aiře postavit vzducholoď za pomoci kouzelné knihy s návodem. Střílej zlá semínka na vzducholoď s Dukelinovým skřetím kluzákem. Roztáhni křídla lodi pro rychlý letový mód. Ulož amulet Emily Jonesové do zadní části skřetího kluzáku a odleť pryč. Mezi doplňky najdeš kouzelný bumerang, Aiřinu knihu s návody, mapu, kompas, zlá semínka, náboje, amulet, kuši a dvě bobulky. Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 8 do 12 let. Další proradné skřety lze najít a získat v dalších vybraných sadách LEGO® Elves Vzducholoď měří přes 16 cm na výšku, 24 cm na délku a 24 cm na šířku. Skřetí kluzák měří přes 5 cm na výšku, 4 cm na délku a 8 cm na šířku. Počet minifigurek: 2 a skřet Počet dílků: 343 Věk: 8-12

Stavebnice doporučený věk 8-12 let. LEGO Elves zavede všechny stavitele do paralelního světa Elvendale, kam se hlavní hrdinka Emily Jones dostala díky tajemnému amuletu.LEGO Elves přiláká spíše dívky, které tak mohou společně s hlavní hrdinkou, Emily Jones, pomocí tajemného amuletu objevit tajný portál do paralelního světa Elvendale. Světa magie a kouzel, ve kterém se spřátelí se čtyřmi elfkami. Pomozte jim najít pro Emily cestu zpět do našeho světa. Stavebnice


Přidat recenzi pro LEGO ELVES Aira a její vzducholoď 41184

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BANQUET silikonový beránek

BANQUET silikonový beránek

Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni.Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky,mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky. Technické »

od 263 Kč

v 1 obchodě

LEGO Elves Útěk z pevnosti Skřetího krále 41188

LEGO Elves Útěk z pevnosti Skřetího krále 41188

LEGO® Elves 41188 Útěk z pevnostiSkřetího králePopis:Pomoz Emily Jonesové zachránit Sofii Jonesovou z pevnosti Skřetíhokrále, která obsahuje bránu, katapult a padací most, navíc figurky skřetaa stínového havrana.Připoj se k napínavým dobrodružstvím »

od 1 529 Kč

v 1 obchodě

LEGO ELVES Kouzelná záchrana ze skřetí vesnice 41185

LEGO ELVES Kouzelná záchrana ze skřetí vesnice 41185

Připoj se k Azari Plameničce a Farranovi Stínolístkovi při záchraně uvězněných zvířat, zatímco pátrají po Sofii Jonesové! Prohlédni si dílny na výrobu krystalů a klecí a podívej se, jak se popletený Fibblin snaží chytit chameleona Hideeho. Pomoz elfům »

od 1 300 Kč

v 1 obchodě

LEGO Elves Naidina gondola a skřetí 41181

LEGO Elves Naidina gondola a skřetí 41181

  • 4

Lego |

Pádluj přes potoky neprozkoumaného skřetího lesa s vodní elfkou Naidou Řekomilkou a pátrej s ní po unikátních ingrediencích a po krystalech! Využij mapu a kompas, abys během cesty objevovala nová místa a mohla je prozkoumávat. Ale počkat, skřet Roblin ji »

od 393 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.