MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego City » Srovnání cen LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

Lego City

LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

Hodnocení: 25x
 • 4
EAN: 5702015865654

Tohle je vzpoura, spusťte alarm! LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141 zažívá perné chvilky. Nenapravitelní zločinci totiž zosnovali ďábelský plán a s náklaďákem přijeli vysvobodit svého kamaráda. Ten sice zrovna sedí na WC, ale s pomocí dynamitu ho dostaneš ven. A pak ho zase můžeš chytit – tedy pokud doženeš náklaďák plný gangsterů. Rychlost ti dodá policejní auto, helikoptéra a motorka. Ale raději moc nemeškej a uháněj. A lapky konečně lapí spravedlnost! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.96735
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

Specifikace LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

Kategorie Lego City
Nejnižší cena 1 998 Kč

LEGO City 60141 Policejní stanice Třípatrovou policejní stanici, policejní helikoptéru, policejní stíhací auto, policejní motorku, vybavení zločinců, to vše si kluci v této sadě mohou poskládat z 894 dílků. Pak mohou tohoto vybavení využít při bezpečnostní akci, kdy budou hlídat zločince v cele, která je zajímavá svou funkcí možného výbuchu stěny. Věznice má hlídací garáž, kancelář, k dispozici pro zásah v akci helikoptéru, policejní stíhací auto i policejní motorku. Policisté tak mají » ... a dál?

Produkt LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141 - parametry

Název produktu: LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 998 Kč
Maximální cena: 3 000 Kč
Ušetríte až: 1 002 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamarádíčka z vězení, ale přistihli ho nevhod – právě sedí na záchodě! Zvedni pracovní plošinu a dej dynamit do ventilace, potom se uhni stranou ještě předtím, než vybuchne. Podrž zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaň z vězení! Pomoz policistům vydat se za náklaďákem zločinců se stíhacím autem, motorkou a helikoptérou, a dostaň je všechny do vězení!

Součástí jsou 4 minifigurky.

Parametry: Doporučený věk: 6 - 12 let

Počet dílků: 894

Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® City Policejní stanicePopis:Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamarádíčkaz vězení, ale přistihli ho nevhod – právě sedí na záchodě! Zvednipracovní plošinu a dej dynamit do ventilace, potom se uhni stranou ještěpředtím, než vybuchne.Podrž zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaňz vězení! Pomoz policistům vydat se za náklaďákem zločinců sestíhacím autem, motorkou a helikoptérou, a dostaň je všechny dovězení!Prohlédni si Policejní stanici, která obsahuje celu s výbušnou stěnou,policejní helikoptéru, stíhací auto a motorku, navíc náklaďákzločinců, sedm minifigurek a figurka policejního psa.Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří se snaží udržetzločince ve vězení v sadě, která obsahuje třípatrovou Policejní staniciplnou různých doplňků, kde najdeš vězeňskou celu s funkcí výbuchustěny, hlídací věž, garáž a kanceláře, helikoptéru, policejnístíhací auto a policejní motorku, navíc náklaďák zločinců s otáčecízdvižnou pracovní plošinou.Obsahuje sedm minifigurek a navíc figurku policejního psa.Rozměr balení a specifikace:Obsahuje sedm minifigurek: čtyři policisty a tři zločince, navícfigurka policejního psa.Obsahuje třípatrovou Policejní stanici, policejní helikoptéru,policejní stíhací auto, policejní motorku a náklaďák zločinců.Policejní stanice má tři patra a obsahuje dvě vězeňské cely sezáchody, ventilaci s otevírací mřížkou a výbušnou funkci stěny,střešní přistávací plochu pro helikoptéry, satelitní talíř a anténu,reflektory, rampu, garáž s nářadím a otevíracími dveřmi, hlídacívěž, horní ochoz, tři kanceláře a zahrazenou bránu.Helikoptéra obsahuje otáčecí rotory a otevírací kokpit.Náklaďák zločinců obsahuje otáčecí zdvižnou pracovníplošinu.Zvedni pracovní plošinu, abys mohl dát dynamit do ventilace.Odpal dynamit a vyhoď do povětří stěnu cely, abys mohl osvoboditzločince.Otevři dveře garáže, zatáhni za páku a vyjeď s policejnímstíhacím autem.Mezi doplňky najdeš troje pouta, dvě vysílačky, megafon, čtyřihrníčky, kameru, značku stop, páčidlo, hasák a dva válečkydynamitu.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od6 do 12 let.Policejní stanice měří přes 24 cm na výšku, 36 cm na


Přidat recenzi pro LEGO CITY POLICE Policejní stanice 60141

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského »

od 749 Kč

v 16 obchodech

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

 • 4.69697

Lego | Lego City

Nejvyšší poplach! Zločinec ukradl peníze a zlato a ujíždí z města v ukradeném sportovním voze. Naskoč do policejního stíhacího auta a pronásleduj ho! Pokud bude zloděj příliš rychlý, přivolej policejní helikoptéru. Spusť Chase McCaina pomocí »

od 618 Kč

v 14 obchodech

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

 • 4

Lego |

LEGO® City 60153 Sada postav – Zábava naplážiPopis:Užij si tu nejlepší zábavu na pláži s touto velkou sbírkou obyvatelLEGO® City. Součástí sady je navíc věž pro plavčíka, zmrzlinovýstánek, 15 minifigurek, k tomu figurky psa, delfína, humra a ryby.Rozšiř »

od 656 Kč

v 6 obchodech

LEGO City Výkonná záchranářská helikoptéra 60166

LEGO City Výkonná záchranářská helikoptéra 60166

 • 4

Lego |

LEGO® City 60166 Výkonná záchranářskáhelikoptéraPopis:Vyraz na odvážnou záchrannou akci ve Výkonné záchranářskéhelikoptéře s funkčním ramenem jeřábu a navijákem, otevíracími boky azadní částí, majákem, vrakem lodi, kajakem, čtyřmi minifigurkami afigurkou »

od 1 008 Kč

v 8 obchodech

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

 • 4

Lego |

Joker™ nastražil bombu v elektrárně ve městě Gotham City! Utvoř tým s Batmanem a zastav ho ještě před tím, než elektrárnu vyhodí do povětří. Bombu opatrně zneškodni, ale dávej pozor – Joker si oblékl svůj batoh s balónem a snaží se utéci. Zamiř »

od 343 Kč

v 6 obchodech

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

 • 3.125

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60108 Hasičská zásahová jednotka Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z »

od 691 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

Pomoz pilotovi a pracovníkovi letiště připravit balíčky pro doručení! Použij ruční vozík k naložení balíků na letištní servisní vůz a dovez je k zadní části letadla, aby mohly být naloženy. Nandej všechny balíky dovnitř, a potom se ujisti, že jsou zadní »

od 585 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Letiště Letecká show 60103

LEGO City Letiště Letecká show 60103

Vezmi si dalekohled a připrav se na úžasné představení! Podívej se na úžasné stíhačky a staré letadlo ještě před tím, než odletí - potom sleduj, jak ve vzduchu předvádí úžasné triky. Tleskej společně s ostatními diváky, jakmile letadla opět přistanou a »

od 2 009 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

 • 4

Lego |

LEGO® Friends 41316 Andrein vůzs přívěsem pro člunPopis:Andrein vůz s přívěsem pro člun od LEGO® Friends obsahuje sportovníplážové auto s přívěsem, motorový člun a plážovou scénku s ovocnýmbarem, grilem, lehátky a navíc dvě minifigurky – panenky.Andrein »

od 679 Kč

ve 4 obchodech

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

 • 3.375

Lego | Lego Friends

Peč a podávej výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snaž se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládej do pece. Potom je vezmi nahoru a podávej je hostům na romantickém balkóně »

od 724 Kč

v 1 obchodě

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

 • 3.18182

Lego | Lego Friends

Stephanie tráví většinu svého času pečením pochoutek v kuchyni – a ty jí můžeš pomoci upéct dort, který si později sníš s přáteli. Pomoz jejímu tatínkovi, Jamesovi, vysát předsíň ještě předtím, než půjde nakrmit králíčka Chili. Vyjdi po schodech, »

od 1 936 Kč

v 1 obchodě

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

 • 4

Lego |

Vydej se na vodu s Vaianinou lodí a s jejími přáteli Maui a kohoutem Heiheiem, potom studuj mapu hvězdné oblohy a během plavby si vychutnávej skvělé ovoce. Dej si ale pozor na dotěrného Kakamora, který se Vaianě během cesty snaží ukrást srdce Te Fiti! »

od 1 399 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.