MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego City » Srovnání cen LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Lego City

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Hodnocení: 40x
 • 4

Ve vzduchu je akce. LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 převáží nebezpečného zločince. Všechno se zdá být v pořádku, jenže zločinec má stejně daremného komplice. Ten osnuje osvobození. Zahákni řetěz za mříž, nastartuj silnou čtyřkolku a rozjeď to naplno. Vytrhni dveře cely a osvoboď kumpána. Ale pozor! Spravedlnost nespí. Jako policista využij zadní rampu a vyraz pronásledovat pachatele na speciální motorce. Pomůže ti i policejně vycvičený pes. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.69274
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 40 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

 • Zabava pro deti i dospele, hranice je pouze fanatzie

 • Ach ta cena

Čerstvá hodnocení LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

 • 4

Jirka Decko, 11. července 2019

 • Zabava pro deti i dospele, hranice je pouze fanatzie

 • Ach ta cena

Bohuzel prijde mi ze sety jsou drazsi a mensi... Ale pro zabavu stale ideal


Specifikace LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Kategorie Lego City
Nejnižší cena 792 Kč

LEGO City 60139 Mobilní velitelské centrum / 374 kostek / 6-12 let ... a dál?

Produkt LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 - parametry

Název produktu: LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 792 Kč
Maximální cena: 1 144 Kč
Ušetríte až: 352 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 40 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejní motorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení!

Součástí jsou 4 minifigurky.

Parametry: Doporučený věk: 6 - 12 let

Počet dílků: 374

Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® City Mobilní velitelskécentrumPopis:Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčenýv mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákniza mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveřecely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejnímotorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení!Chytni zločince, který se snaží utéci z Mobilního velitelského centrav sadě, která obsahuje odpojitelnou kabinu, naložený přívěs, policejnímotorku a čtyřkolku, navíc čtyři minifigurky a figurkapolicejního psa.Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří se snaží překazitútěk zločince z vězení v Mobilním velitelském centru, které obsahujeodpojitelnou kabinu náklaďáku, prostor pro dvě minifigurky, monitorovacímístnost s obrazovkami, satelitní talíř, otevírací střechu, postrannídveře a zadní rampu, úložný prostor pro motorku, nářadí a funkci útěkuz vězeňské cely, navíc čtyřkolka zločinců.Obsahuje čtyři minifigurky a navíc figurku policejního psa.Rozměr balení a specifikace:Součástí jsou čtyři minifigurky: dva policisté a dva zločinci, navícfigurka policejního psa.Součástí je Mobilní velitelské centrum, policejní motorka ačtyřkolka zločinců.Mobilní velitelské centrum obsahuje odpojitelnou kabinu, vězeňskou celus funkcí útěku a prostorem pro dvě minifigurky, monitorovací místnosts obrazovkami, satelitní talíř na střeše, stůl, sedačku a úložnýprostor pro motorku a nářadí, který je v zadní části přívěsu.Čtyřkolka zločinců obsahuje řetěz a hák.Zahákni hák s řetězem za mříž a vytrhni dveře cely, abys osvobodildruhého zločince.Připrav Mobilní velitelské centrum a vylož policejní motorku.Dopadni zločince a zavři je zpět do cely.Mezi doplňky najdeš hrnek, batoh, dvě bankovky, dva kužely, hasák,vysílačku, značku stop a pouta.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od6 do 12 let.Kabina náklaďáku měří přes 8 cm na výšku, 13 cm na délku a 7 cmna šířku.Mobilní velitelské centrum měří přes 11 cm na výšku, 23 cm nadélku a 6 cm na šířku.Čtyřkolka měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a 5 cmna šířku.Motorka měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a méně jak 2 cmna šířku.

Stavebnice 374 dílků, doporučený věk 6-12 let. Lego CITY vás zavede do světa každodenního života ve


Recenze LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Jirka Decko, 11. července 2019


PRO:   Zabava pro deti i dospele, hranice je pouze fanatzie
PROTI:   Ach ta cena

Bohuzel prijde mi ze sety jsou drazsi a mensi... Ale pro zabavu stale ideal
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského »

od 792 Kč

v 16 obchodech

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

 • 4.69697

Lego | Lego City

Nejvyšší poplach! Zločinec ukradl peníze a zlato a ujíždí z města v ukradeném sportovním voze. Naskoč do policejního stíhacího auta a pronásleduj ho! Pokud bude zloděj příliš rychlý, přivolej policejní helikoptéru. Spusť Chase McCaina pomocí »

od 606 Kč

v 16 obchodech

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

 • 3.125

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60108 Hasičská zásahová jednotka Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z »

od 558 Kč

v 14 obchodech

Lego City Náměstí ve městě 60097

Lego City Náměstí ve městě 60097

  LEGO® City 60097 Náměstí ve městě V LEGO® City je rušno. Postav kolo před kavárnu a nastup do helikotéry, z ptačí perspektivy budeš mít rozhled. Když už máš dost létání, projdi se okolo obchůdků LEGO®, kde zrovna dostávají zboží. Pomoz řidiči vyložit »

od 4 406 Kč

v 6 obchodech

LEGO City Letiště Letecká show 60103

LEGO City Letiště Letecká show 60103

Vezmi si dalekohled a připrav se na úžasné představení! Podívej se na úžasné stíhačky a staré letadlo ještě před tím, než odletí - potom sleduj, jak ve vzduchu předvádí úžasné triky. Tleskej společně s ostatními diváky, jakmile letadla opět přistanou a »

od 1 580 Kč

v 9 obchodech

LEGO City Výkonná záchranářská helikoptéra 60166

LEGO City Výkonná záchranářská helikoptéra 60166

 • 4

Lego |

LEGO® City 60166 Výkonná záchranářskáhelikoptéraPopis:Vyraz na odvážnou záchrannou akci ve Výkonné záchranářskéhelikoptéře s funkčním ramenem jeřábu a navijákem, otevíracími boky azadní částí, majákem, vrakem lodi, kajakem, čtyřmi minifigurkami afigurkou »

od 898 Kč

v 13 obchodech

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

LEGO FRIENDS Pizzerie v městečku Heartlake 41311

 • 3.375

Lego | Lego Friends

Peč a podávej výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snaž se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládej do pece. Potom je vezmi nahoru a podávej je hostům na romantickém balkóně »

od 635 Kč

v 5 obchodech

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

LEGO Friends Andrein vůz s přívěsem pro člun 41316

 • 4

Lego |

LEGO® Friends 41316 Andrein vůzs přívěsem pro člunPopis:Andrein vůz s přívěsem pro člun od LEGO® Friends obsahuje sportovníplážové auto s přívěsem, motorový člun a plážovou scénku s ovocnýmbarem, grilem, lehátky a navíc dvě minifigurky – panenky.Andrein »

od 624 Kč

v 10 obchodech

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

LEGO City Sada postav Zábava na pláži 60153

 • 4

Lego |

LEGO® City 60153 Sada postav – Zábava naplážiPopis:Užij si tu nejlepší zábavu na pláži s touto velkou sbírkou obyvatelLEGO® City. Součástí sady je navíc věž pro plavčíka, zmrzlinovýstánek, 15 minifigurek, k tomu figurky psa, delfína, humra a ryby.Rozšiř »

od 656 Kč

v 20 obchodech

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

 • 4

Lego |

Joker™ nastražil bombu v elektrárně ve městě Gotham City! Utvoř tým s Batmanem a zastav ho ještě před tím, než elektrárnu vyhodí do povětří. Bombu opatrně zneškodni, ale dávej pozor – Joker si oblékl svůj batoh s balónem a snaží se utéci. Zamiř »

od 321 Kč

v 9 obchodech

LEGO City Letiště terminál pro pasažéry 60104

LEGO City Letiště terminál pro pasažéry 60104

Zabal si své věci a připrav se na dovolenou! Vydej se na letiště a odbav se na terminálu. Polož své zavazadlo na dopravní pás a sleduj, jak ho nakládají do cestovního letadla. Projdi bezpečnostní prohlídkou, a potom projdi otáčecími dveřmi do nákladního »

od 2 899 Kč

v 1 obchodě

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

LEGO FRIENDS Stephanie a její dům 41314

 • 3.18182

Lego | Lego Friends

Stephanie tráví většinu svého času pečením pochoutek v kuchyni – a ty jí můžeš pomoci upéct dort, který si později sníš s přáteli. Pomoz jejímu tatínkovi, Jamesovi, vysát předsíň ještě předtím, než půjde nakrmit králíčka Chili. Vyjdi po schodech, »

od 1 701 Kč

ve 4 obchodech

LEGO City Vězení na ostrově 60130

LEGO City Vězení na ostrově 60130

 • 3.5

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Police 60130 Vězení na ostrově Pomoz policistům zavřít padouchy v LEGO® City Vězení na ostrově! Sleduj zločince, jak cvičí na dvoře věznice, a rozlož věznici, abys viděl vězně připravující své plány na »

od 2 177 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Letiště VIP servis 60102

LEGO City Letiště VIP servis 60102

 • 3.25

Lego | Lego City

Doporučený věk: od 5 let Počet dílků (ks): 364 Určení: pro kluky Stavebnice Lego® City Letiště 60102 VIP servis * Ujisti se, že máš všechny své důležité papíry naložené a připravené! Pomoz pilotovi připravit soukromé letadlo pro dalšího zákazníka, který »

od 1 399 Kč

v 1 obchodě

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

LEGO City Letiště nákladní letadlo 60101

Pomoz pilotovi a pracovníkovi letiště připravit balíčky pro doručení! Použij ruční vozík k naložení balíků na letištní servisní vůz a dovez je k zadní části letadla, aby mohly být naloženy. Nandej všechny balíky dovnitř, a potom se ujisti, že jsou zadní »

od 499 Kč

ve 2 obchodech

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

Lego CITY vysokorychlostní osobní vlak 60051

 • 3.5

Lego | Lego City

Projížděj městem LEGO® City opravdu rychle díky vysokorychlostnímu osobnímu vlaku! Bleskurychle cestuj kolem města s motorovým osobním rychlíkem LEGO® City! Využij osmikanálové, sedmirychlostní infračervené dálkové ovládaní, abys proletěl křivolaké tratě »

od 3 266 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Hasičská stanice 60110

LEGO City Hasičská stanice 60110

 • 3.875

Lego | Lego City

Stavebnice Lego City Fire 60110 Hasičská stanice Pomoz hasičům naložit do auta a helikoptéry nářadí! Je čas oběda, tak sjeď po tyči na hasičské stanici a zajdi si do stánku s párky v rohlíku. Na cestě dej »

od 2 870 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

LEGO Disney Princezny Vaiana a její plavba po oceánu 41150

 • 4

Lego |

Vydej se na vodu s Vaianinou lodí a s jejími přáteli Maui a kohoutem Heiheiem, potom studuj mapu hvězdné oblohy a během plavby si vychutnávej skvělé ovoce. Dej si ale pozor na dotěrného Kakamora, který se Vaianě během cesty snaží ukrást srdce Te Fiti! »

od 1 062 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Sopečná rolba 60122

LEGO City Sopečná rolba 60122

Průzkum je těžká práce! Vezmi s sebou opravdu silný stroj na zvedání a otevírání kamenů, abys zjistil, co je uvnitř. Jezdi v sopečné rolbě po nerovném terénu a použij čtyřkolku, aby přemisťovala kameny na správná místa. Použij sbíječku k otevírání kamenů »

od 799 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Hasičské auto s žebříkem 60107

LEGO City Hasičské auto s žebříkem 60107

Stavebnice 214 dílků, doporučený věk od 5 - 12 let. Hasiči- to je opravdová zábava pro všechny správné kluky! LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny »

od 494 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Batman Movie Scarecrow a jeho strašlivý plán 70913

LEGO Batman Movie Scarecrow a jeho strašlivý plán 70913

 • 4

Lego |

  LEGO Batman Movie 70913 Scarecrow™ a jeho strašlivý plán Spoj síly s Batmanem, abys zastavil Scarecrowa, který kolem sebe šíří strach. To vše v akcí nabité sadě LEGO® BATMAN MOVIE: Scarecrow™ a jeho strašlivý plán. »

od 376 Kč

ve 2 obchodech

Lego City Hasiči Startovací sada 60106

Lego City Hasiči Startovací sada 60106

Popis produktu Doporučený věk: od 5 let Počet dílků (ks): 90 Určení: univerzální Stavebnice Lego City Fire 60106 Hasiči – Startovací sada Spěchej s hasičským vznášedlem k molu a uhas oheň! Pošli potápěče pod vodu, aby zachránil pracovníka v docích, a »

od 233 Kč

ve 2 obchodech

LEGO City Přívoz 60119

LEGO City Přívoz 60119

Doporučený věk: od 6 let Počet dílků (ks): 301 Určení: pro kluky Stavebnice Lego City Great Vehicles 60119 Přívoz * Připrav se na další úžasný den v LEGO® City! * Naskoč do auta a jeď k přístavu. Spusť bránu, najeď na přívoz, a potom pomoz kapitánovi »

od 791 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.