Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego City » Srovnání cen LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Lego City

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Hodnocení: 40x
  • 4

Ve vzduchu je akce. LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 převáží nebezpečného zločince. Všechno se zdá být v pořádku, jenže zločinec má stejně daremného komplice. Ten osnuje osvobození. Zahákni řetěz za mříž, nastartuj silnou čtyřkolku a rozjeď to naplno. Vytrhni dveře cely a osvoboď kumpána. Ale pozor! Spravedlnost nespí. Jako policista využij zadní rampu a vyraz pronásledovat pachatele na speciální motorce. Pomůže ti i policejně vycvičený pes. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 koupíte i tady

Specifikace LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

Kategorie Lego City
Nejnižší cena 792 Kč

Podrobnosti: Součástí jsou čtyři minifigurky: dva policisté a dva zločinci, navíc figurka policejního psa. Součástí je Mobilní velitelské centrum, policejní motorka a čtyřkolka zločinců. Mobilní velitelské centrum obsahuje odpojitelnou kabinu, vězeňskou celu s funkcí útěku a prostorem pro dvě minifigurky, monitorovací místnost s obrazovkami, satelitní talíř na střeše, stůl, sedačku a úložný prostor pro motorku a nářadí, který je v zadní části přívěsu. Čtyřkolka zločinců obsahuje řetěz a hák. Zahákni hák s řetězem » ... a dál?

Produkt LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139

LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139 - parametry

Název produktu: LEGO CITY POLICE Mobilní velitelské centrum 60139
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 792 Kč
Maximální cena: 1 227 Kč
Ušetríte až: 435 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 40 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejní motorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení!

Součástí jsou 4 minifigurky.

Parametry: Doporučený věk: 6 - 12 let

Počet dílků: 374

Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® City Mobilní velitelskécentrumPopis:Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčenýv mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákniza mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveřecely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejnímotorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení!Chytni zločince, který se snaží utéci z Mobilního velitelského centrav sadě, která obsahuje odpojitelnou kabinu, naložený přívěs, policejnímotorku a čtyřkolku, navíc čtyři minifigurky a figurkapolicejního psa.Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří se snaží překazitútěk zločince z vězení v Mobilním velitelském centru, které obsahujeodpojitelnou kabinu náklaďáku, prostor pro dvě minifigurky, monitorovacímístnost s obrazovkami, satelitní talíř, otevírací střechu, postrannídveře a zadní rampu, úložný prostor pro motorku, nářadí a funkci útěkuz vězeňské cely, navíc čtyřkolka zločinců.Obsahuje čtyři minifigurky a navíc figurku policejního psa.Rozměr balení a specifikace:Součástí jsou čtyři minifigurky: dva policisté a dva zločinci, navícfigurka policejního psa.Součástí je Mobilní velitelské centrum, policejní motorka ačtyřkolka zločinců.Mobilní velitelské centrum obsahuje odpojitelnou kabinu, vězeňskou celus funkcí útěku a prostorem pro dvě minifigurky, monitorovací místnosts obrazovkami, satelitní talíř na střeše, stůl, sedačku a úložnýprostor pro motorku a nářadí, který je v zadní části přívěsu.Čtyřkolka zločinců obsahuje řetěz a hák.Zahákni hák s řetězem za mříž a vytrhni dveře cely, abys osvobodildruhého zločince.Připrav Mobilní velitelské centrum a vylož policejní motorku.Dopadni zločince a zavři je zpět do cely.Mezi doplňky najdeš hrnek, batoh, dvě bankovky, dva kužely, hasák,vysílačku, značku stop a pouta.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od6 do 12 let.Kabina náklaďáku měří přes 8 cm na výšku, 13 cm na délku a 7 cmna šířku.Mobilní velitelské centrum měří přes 11 cm na výšku, 23 cm nadélku a 6 cm na šířku.Čtyřkolka měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a 5 cmna šířku.Motorka měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a méně jak 2 cmna šířku.

Stavebnice 374 dílků, doporučený věk 6-12 let. Lego CITY vás zavede do světa každodenního života ve


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.