Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego City » Srovnání cen LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

Lego City

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

Hodnocení: 54x
  • 4.44444

Město zažije pernou chvíli! LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138 vnese do tvého světa pořádnou akci. Zloděj ukradl balík peněz a ujíždí v kradeném autě. Udatně za ním kličkuje policejní vůz, ale sportovní auto zločince je příliš rychlé. Nezbývá než povolat do akce policejní eso. Využij policejní helikoptéru. Pomocí navijáku spusť Chase McCaina, chyť desperáta a ukliď ho mezi jemu podobné! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138 koupíte i tady

Specifikace LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

Kategorie Lego City
Nejnižší cena 603 Kč

Pomoz Chase McCainovi a ostatním policistům dopadnout zločince! ... a dál?

Produkt LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138

LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138 - parametry

Název produktu: LEGO CITY POLICE Honička ve vysoké rychlosti 60138
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 603 Kč
Maximální cena: 831 Kč
Ušetríte až: 228 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.44 bodů z 5
Počet hodnocení: 54 x
Hodnocení:
  • 4.44444
Podrobný popis:

Nejvyšší poplach! Zločinec ukradl peníze a zlato a ujíždí z města v ukradeném sportovním voze. Naskoč do policejního stíhacího auta a pronásleduj ho! Pokud bude zloděj příliš rychlý, přivolej policejní helikoptéru. Spusť Chase McCaina pomocí navijáku a pomoz mu zatknout zločince! S policisty z LEGO® City můžeš zažít další napínavý den v práci!

Součástí jsou 4 minifigurky:pilota, policistu, zločince a exkluzivní novinku pro jaro 2017 Chase McCaina.

Parametry: Doporučený věk: 5-12 let

Počet dílků: 294

Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® City Honička ve vysokérychlostiPopis:Nejvyšší poplach! Zločinec ukradl peníze a zlato a ujíždí z městav ukradeném sportovním voze. Naskoč do policejního stíhacího auta apronásleduj ho! Pokud bude zloděj příliš rychlý, přivolej policejníhelikoptéru. Spusť Chase McCaina pomocí navijáku a pomoz mu zatknoutzločince! S policisty z LEGO® City můžeš zažít další napínavý denv práci!Pomoz hrdinovi z LEGO® City Chase McCainovi pronásledovat zločince azískat zpět jeho kořist a ukradené sportovní auto v sadě, která obsahujehelikoptéru s navijákem, policejní stíhací auto a čtyři minifigurky.Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří přivolali ChaseMcCaina, aby jim pomohl zastavit zločince, který utíká i s kořistív ukradeném sportovním autě. Tato sada obsahuje policejní helikoptérus otáčecími se rotory a spouštěcí naviják s hákem, policejnístíhací auto a zátaras.Součástí jsou čtyři minifigurky.Rozměr balení a specifikace:Obsahuje čtyři minifigurky: pilota, policistu, zločince a exkluzivnínovinku pro jaro 2017 Chase McCaina.Obsahuje policejní helikoptéru, policejní stíhací auto asportovní auto.Policejní helikoptéra obsahuje otáčející se rotory, snímatelný krytkokpitu a spouštěcí naviják s hákem.Policejní stíhací auto obsahuje zadní přítlačné křídlo.Sportovní auto má v zadní části prostor pro bankovky a zlatécihličky.Použij policejní stíhací auto a pokus se zločince dopadnout.Přivolejpolicejní helikoptéru, která ti při jeho dopadnutípomůže.Spusť Chase McCaina do ukradeného auta pomocí navijáku nahelikoptéře.Mezi doplňky najdeš vysílačku, pouta, dvě zlaté cihličky, dvěbankovky, navíc postavitelný zátaras.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od5 do 12 let.Obsahuje exkluzivní novinku pro jaro 2017 – minifigurku ChaseMcCaina.Helikoptéra s vrtulí měří přes 11 cm na výšku, 33 cm na délku a26 cm na šířku.Policejní stíhací auto mě ří přes 4 cm na výšku, 11 cm na délkua 5 cm na šířku.Sportovní auto měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cmna šířku.

Stavebnice 294 dílků, doporučený věk 5-12 let. Lego CITY vás zavede do světa každodenního života ve městě i v jeho okolí. Poznejte různá zaměstnání a běžné životní situace a přehrávejte


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.