Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego City » Srovnání cen LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

Lego City

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

Hodnocení: 16x
  • 3.125

Žádnému malému staviteli nesmí chybět LEGO! A jedním z jeho variant je i LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108! Tato hračka má na trhu své stálé jméno a pyšní se pevností, stálobarevností a kvalitou. Napomáhá k rozvoji dětské kreativity, logiky a zručnosti. No a když se toto vše spojí do podoby Hasičské záchranné jednotky, vznikne ideální hračka, která vaše dítě jen tak neomrzí! více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108 koupíte i tady

Specifikace LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

Kategorie Lego City
Nejnižší cena 532 Kč
Typ Figurky
Typ Motorky
Věk 4 - 5 let

Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z hasičské zásahové jednotky a pomoz hasičům uhasit hořící kontejner pomocí nádrže plné vody. Další dobře odvedená práce! ... a dál?

Produkt LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108

LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108 - parametry

Název produktu: LEGO City Hasičská zásahová jednotka 60108
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 532 Kč
Maximální cena: 861 Kč
Ušetríte až: 329 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.125
Typ Figurky
Typ Motorky
Věk 4 - 5 let
Podrobný popis:

Stavebnice Lego City Fire 60108 Hasičská zásahová jednotka Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník!

Přijeď na své motorce bojovat s plameny.

Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z hasičské zásahové jednotky a pomoz hasičům uhasit hořící kontejner pomocí nádrže plné vody.

Další dobře odvedená práce!

Obsahuje 3 minifigurky s doplňky.

Parametry: Doporučený věk: 5-12 let

Počet dílků: 257

Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z hasičské zásahové jednotky a pomoz hasičům uhasit hořící kontejner pomocí nádrže plné vody. Další dobře odvedená práce!

Hasičská zásahová jednotka obsahuje helikoptéru, která přiváží vodu v nádrži, a dokáže shodit vodu skrz otevírací nákladové dveře, motorku s hasicím přístrojem, kontejner se střešními prvky, který se otáčí, když je zasažen kostkami vody a požár je tak uhašen. Obsahuje 3 mini figurky: pilota, hasiče a dělníka.

Obsahuje helikoptéru s otáčecí vrtulí a nákladové dveře, které se otevírají, a motorku s prostorem pro hasicí přístroj.

Proleť s helikoptérou nad kontejnerem, vypusť kostky vody a otoč střechou kontejneru, abys uhasil požár.

Mezi doplňky najdeš svářečku, 2 plynové lahve, vozík, hasicí přístroj, hasák, 5 kostek vody a pilu.

Helikoptéra měří přes 10 cm na výšku, 33 cm na délku a 8 cm na šířku.

Motorka měří přes 4 cm na výšku, 7 cm na délku a 2 cm na šířku.

Kontejner bez plamenů měří přes 6 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Stavebnice LEGO City Fire Hasičská zásahová jednotka 60108 je určena pro děti od 5 do 12 let, obsahuje 257 dílků.

Stavebnice 257 dílků, doporučený věk od 5 - 12 let. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Hasiči- to je opravdová zábava pro všechny správné kluky! LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost. Oblíbená stavebnice LEGO City je vhodná pro děti již od 5 let.Klíčové vlastnostiUrčeno pro děti od 6 - 12 letÚžasný svět života ve městěBudovy, vozidla, povolání, situaceRozvíjí kreativitu a podporuje fantaziiProcvičuje jemnou motorikuDítě si vyhraje samo nebo se může zapojit celá rodinaPočet dílků - 257Lego CITY - Hasič

LEG


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.