MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Srovnání cen LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

Lego

LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5702015870542

Joker a Poison Ivy zase řádí! Stavebnice LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908 tě přenese na divoký večírek. Komisař Gordon míří do důchodu a pořádá rozlučkovou oslavu. Zábavu ovšem naruší známé firmy: Joker a Poison Ivy, která si navíc přivedla hrůzostrašnou příšeru z popínavých rostlin. Zajali několik rukojmí. Ty to tak ale určitě nenecháš. Nasedni s Batmanem do Skokeru, vlétni na místo činu a zachraň komisaře Gordona i další rukojmí. Padouchy pak elegantně lap pomocí vystřelovače sítě. Hrrr na ně! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

Specifikace LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

Kategorie Lego
Nejnižší cena 1 835 Kč

... a dál?

Produkt LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

Není to ono?

LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908 - parametry

Název produktu: LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 835 Kč
Maximální cena: 1 835 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poplach! Joker™ a Poison Ivy™ s její příšerou z popínavých rostlin vpadli na večírek u příležitosti odchodu komisaře Gordona do důchodu a zajali několik rukojmí. Naskoč s Batmanem do kokpitu úžasného vozu Skoker a pospíchej, abys mohl všechny zachránit. Střílej z vystřelovačů a připoj skrytý tryskový pohon, abys mohl vletět do souboje s Jokerem. Osvoboď komisaře Gordona, Barbaru Gordonovou a Dicka Graysona, potom zajmi oba padouchy pomocí vystřelovače sítí ve voze Skoker.

Součástí je šest minifigurek.: Batman™, Joker™, Poison Ivy™, komisař Gordon™, Barbara Gordonová a Dick Grayson™.

Parametry: Doporučený věk: 9 -14 let

Počet dílků: 775

Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO® Batman Movie ScuttlerPopis:Poplach! Joker™ a Poison Ivy™ s její příšerou z popínavýchrostlin vpadli na večírek u příležitosti odchodu komisaře Gordona dodůchodu a zajali několik rukojmí.Naskoč s Batmanem do kokpitu úžasného vozu Skoker a pospíchej, abysmohl všechny zachránit. Střílej z vystřelovačů a připoj skrytýtryskový pohon, abys mohl vletět do souboje s Jokerem. Osvoboď komisařeGordona, Barbaru Gordonovou a Dicka Graysona, potom zajmi oba padouchy pomocívystřelovače sítí ve voze Skoker.Zachraň rukojmí Jokera a Poison Ivy s Batmanem ve voze Scuttler, kterýobsahuje vystřelovač sítí, šest extra vystřelovačů, natahovací ramena atryskový pohon. Součástí je šest minifigurek. Ujížděj ve Skokerus Batmanem, abys zachránil zajatce, které unesl Joker™ na večírkuu příležitosti odchodu komisaře Gordona do důchodu, v této napínavésadě z LEGO® BATMAN MOVIE.Velmi pohyblivý vůz Skoker obsahuje vystřelovač sítí, šest extravystřelovačů, natahovací ramena, otevírací kokpit pro minifigurku askrytý tryskový pohon pro Batmana.Batman je také vybaven Batarangem, aby se mohl utkat s Jokerem, PoisonIvy™ a s její příšerou z popínavé rostliny.Součástí je šest minifigurek.Rozměr balení a specifikace:Součástí je šest minifigurek.: Batman™, Joker™, Poison Ivy™,komisař Gordon™, Barbara Gordonová a Dick Grayson™Vůz Skoker má plně pohyblivou hlavu, nastavitelné uši, otevíracíkokpit pro minifigurku a dva vystřelovače, skrytý tryskový pohon proBatmana, vystřelovač sítí, natahovací paže s vystřelovači a ohebnéklouby.Obsahuje také příšeru z popínavé rostliny patřící Poison Ivys pohyblivými šlahouny.Mezi zbraněmi najdeš dva Batmanovy Batarangy, Jokerovu pušku a zbraňkomisaře Gordona.Mezi doplňky najdeš Batmanovu kápi a pásek s náčiním, který jenovinkou pro jaro 2017, navíc také Jokerův speciální fialový oblek,motýlka a oblek Dicka Graysona a sukni Poison Ivy a dva šlahouny.Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od9 let.Scuttler měří přes 22 cm na výšku, 25 cm na šířku a 27 cm nadélku se staženými rameny, a více jak 38 c


Přidat recenzi pro LEGO BATMAN MOVIE Skoker 70908

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO BATMAN MOVIE Ledový útok Mr. Freeze 70901

LEGO BATMAN MOVIE Ledový útok Mr. Freeze 70901

  • 4

Lego |

Spěchej do elektrárny města Gotham City s Batmanem, abys zastavil Mr. Freeze™ v jeho obleku Exosuit. Rozpusť ledové vězení pomocí Batmanova plamenometu, abys vysvobodil uvězněného hlídače, a potom se utkej se super padouchem. Vyhýbej se střelám z »

od 619 Kč

ve 3 obchodech

LEGO BATMAN MOVIE Catwoman a honička na Catcycle 70902

LEGO BATMAN MOVIE Catwoman a honička na Catcycle 70902

  • 4

Lego |

Catwoman™ právě vyloupila klenotnictví a chystá se utéci na své super výkonné motorce Catcycle. Přispěchej na místo činu s Batgirl™ a Robinem, abys ji zastavil. Dávej si pozor na její nebezpečný bič a na padající lampu, kterou srazila svou »

od 494 Kč

ve 3 obchodech

LEGO BATMAN MOVIE Riddler a jeho Racer 70903

LEGO BATMAN MOVIE Riddler a jeho Racer 70903

  • 4

Lego |

Riddler, Kite Man™, Magpie™ a Calendar Man™ způsobují v elektrárně v městě Gotham City naprostý chaos. Spoj se s Batmanem a utkej se se všemi najednou! Dej si pozor na vyklápěcí pružinové vystřelovače na Riddlerově voze. Vyhni se dynamitu, který »

od 727 Kč

ve 3 obchodech

LEGO Batman Movie Clayfaceův bahnitý útok 70904

LEGO Batman Movie Clayfaceův bahnitý útok 70904

  • 4

Lego |

Clayface™ vpadl na večírek u příležitosti odchodu komisaře Gordona do důchodu a všude střílí bláto! Přispěchej na místo s Batmanem a utkej se s tímto silným super padouchem. Ale dávej si pozor – Clayface je vyzbrojen rychlým vystřelovačem a »

od 764 Kč

v 1 obchodě

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

LEGO BATMAN MOVIE Jokerův útěk v balónu 70900

  • 4

Lego |

Joker™ nastražil bombu v elektrárně ve městě Gotham City! Utvoř tým s Batmanem a zastav ho ještě před tím, než elektrárnu vyhodí do povětří. Bombu opatrně zneškodni, ale dávej pozor – Joker si oblékl svůj batoh s balónem a snaží se utéci. Zamiř »

od 343 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Batman Movie Batmanovo letadlo 70916

LEGO Batman Movie Batmanovo letadlo 70916

  • 3.66667

Lego |

Popis produktu   LEGO Batman Movie 70916 Batmanovo letadlo Létej vysoko nad Gotham City v Batmanově letadle a bojuj proti Harley Quinn™ s Batmanem a Robinem v této skvělé sadě LEGO® BATMAN MOVIE: Batmanovo letadlo. Batmanovo letadlo obsahuje otevírací »

od 2 065 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.