MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Lego » Lego Architecture » Srovnání cen LEGO Architecture New York City 21028

Lego Architecture

LEGO Architecture New York City 21028

Hodnocení: 1x
  • 4

Přeneste atmosféru Velkého jablka přímo do obýváku. Stavebnice LEGO Architecture New York City 21028 ukrývá nevšední stavitelský zážitek. Proto si s ní vyhrají nejen děti. Nadchne všechny milovníky architektury, cestovatele a ostatní koumáky od 12 let. Všechny ikonické budovy si vystavíte v autentických barvách. Proporční věrnost zajišťuje jednotné měřítko. Přímo před očima vám vyroste Empire State Building, Socha svobody, Flatiron či budova Chrysler. Ozdobte svou vitrínu kouskem New Yorku. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LEGO Architecture New York City 21028

Specifikace LEGO Architecture New York City 21028

Kategorie Lego Architecture
Nejnižší cena 999 Kč
Věk 12 let a více

Stavebnice pro kluky, doporučený věk od 12 let, obsahující 598 dílků, řada LEGO Architecture . Postavte si světoznámý New York se všemi jeho dominantami. LEGO Architecture oslavuje minulost, přítomnost i budoucnost architektury. Hlavní ambicí této série je inspirovat k tvořivosti všechny věkové kategorie díky architektuře, strojírenství a stavebnictví z celého světa. Kterou celosvětově známou budovu či stavbu byste si rádi postavili? Stavebnice Lego Architecture jsou pro svou náročnost vhodné pro děti od 12 let, » ... a dál?

Produkt LEGO Architecture New York City 21028

LEGO Architecture New York City 21028 - parametry

Název produktu: LEGO Architecture New York City 21028
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 312 Kč
Ušetríte až: 313 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk 12 let a více
Podrobný popis:

Zachyť architektonickou podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a Sochu svobody, jenž tvoří krásnou scenérii. Každá LEGO® budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný a prospěšný stavitelský zážitek díky barvám, jako ve skutečnosti, a díky stejnému měřítku pro všechny budovy. Tento úžasný model se zaměřuje na krásnou architektonickou rozmanitost jednoho z nejdynamičtějších měst na světě.

Oslav New York pomocí tohoto panoramatického modelu LEGO® Architecture!

Postav budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a sochu Svobody, a užívej si pohled na newyorské panorama.

Oslav architektonickou rozmanitost města New York díky tomuto detailnímu LEGO® modelu z kostek. Panoramatická sbírka LEGO Architecture obsahuje modely, které jsou v hodné k vystavení doma nebo v kanceláři, a byla vyvinuta pro všechny, kdo mají rádi cestování, architekturu, historii a design. Každá sada má své měřítko, aby byla přesnou verzí každé z budov v menší velikosti, a má barvy, jako ve skutečnosti. Tato sada obsahuje budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a sochu Svobody, a její součástí je také ozdobná cedulka s nápisem „New York“. LEGO® verze panoramatu New Yorku.

Obsahuje budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a sochu Svobody.

Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designérovi, architektuře a o historii každé z budov, současně i historická fakta o New Yorku a jeho architektonickém dědictví (Pouze v anglickém jazyce. Jiné jazyky jsou dostupné ke stažení na LEGO.com/architecture).

Obsahuje základní desku o velikosti 4x32 s ozdobnou jmenovkou s nápisem „NewYork City“.

Stavěj ta nejkrásnější města na světě se sérií panoramat LEGO® Architecture.

LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako médium používá LEGO kostky, a byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o design, architekturu a historii.

Měří 26 cm na výšku, 25 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Video: New York CITY

 Doporučený věk: od 12 let Počet dílků (ks): 589 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21028 New York City , Zachyť architektonickou podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a Sochu svobody, jenž tvoří krásnou scenérii. , Každá LEGO® budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný a prospěšný stavitelský zážitek díky barvám, jako ve skutečnosti, a díky stejnému měřítku pro všechny budovy., Tento úžasný model se zaměřuje na krásnou architektonickou rozmanitost jednoho z nejdynamičtějších měst na světě. Parametry:, Doporučený věk: od 12 let , Počet dílků: 589 LEGO Architecture oslavuje minulost, současnost a budoucnost architektury pomocí LEGO kostek. Chceme inspirovat stavitele všech věkových kategorií pomocí ikon


Přidat recenzi pro LEGO Architecture New York City 21028

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LEGO Architecture Kapitol 21030

LEGO Architecture Kapitol 21030

Popis produktu Postav si model jedné z architektonicky nejvýznamnějších a symbolicky důležitých budov na světě z LEGO® kostek. Kapitol Spojených států amerických, stojící ve Washingtonu, je úžasným příkladem neoklasické architektury, rozkládá se na ploše »

od 1 949 Kč

v 19 obchodech

LEGO Architecture Bílý dům 21006

LEGO Architecture Bílý dům 21006

Popis produktu Doporučený věk: od 12 let Počet dílků (ks): 561 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21006 Bílý dům Jen málo staveb se ve Spojených Státech může pyšnit takovou historií a vážností jako Bílý dům. Z šesti předložených návrhů od »

od 1 484 Kč

ve 2 obchodech

Lego Architecture Studio 21050

Lego Architecture Studio 21050

Doporučený věk: od 16 let Počet dílků (ks): 1210 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21050 Studio Vdechni svým architektonickým výtvorům život ve formě LEGO®, s pomocí LEGO Architecture Studio. Je to ohromující sada: dostaneš více než 1200 »

od 4 355 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Guggenheimovo muzeum 21035

LEGO Architecture Guggenheimovo muzeum 21035

Popis produktu LEGO Architecture 21034 Londýn Postav si svůj model Guggenheimova muzea díky LEGO® Architecture! Objev architektonická tajemství Franka Lloyda Wrighta a jeho budovy Guggenheimova muzea. Tento autenticky detailní LEGO® model věrně zachycuje »

od 1 427 Kč

ve 4 obchodech

Lego Architecture Louvre 21024

Lego Architecture Louvre 21024

Postav z LEGO® kostek model Louvru 21024, největšího muzea umění na světě! Tato úžasná stavba umístěná v srdci Paříže na břehu řeky Seiny je známou kombinací renesanční a moderní architektury, ročně přivítá více jak 9 milionů návštěvníků a nachází se v ní »

od 1 583 Kč

ve 2 obchodech

LEGO Architecture Fontána Trevi 21020

LEGO Architecture Fontána Trevi 21020

Popis produktu Doporučený věk: od 12 let Počet dílků (ks): 731 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21020 Fontána Trevi Postav si z dílků LEGO® podrobný model světově proslulé Fontány di Trevi, největší fontány v Římě. Stavba 'Fontány di »

od 1 286 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Chicago 21033

LEGO Architecture Chicago 21033

  • 4

Lego |

Zachyť architektonickou podstatu města Chicago s touto úžasnou stavebnicí, která představuje ikonické stavby – mrakodrapy Willis Tower™ a John Hancock Center, obří plastiku Cloud Gate, most Michigan Avenue Bridge, mrakodrap Wrigley Building a Big Red. »

od 1 058 Kč

ve 3 obchodech

Lego Architecture Eiffelova věž 21019

Lego Architecture Eiffelova věž 21019

Predstavujeme vám súpravu LEGO® Architektúra a jednu z najznámejších svetových pamiatok - Eiffelovu vežu! Originálna veža, ktorú navrhol a postavil francúzsky podnikateľ Gustav Eiffel, meria 324 metrov a má železnú konštrukciu. Slúžila ako majestátny »

od 890 Kč

v 1 obchodě

Lego Architecture Big Ben 21013

Lego Architecture Big Ben 21013

Když původní Westminsterský palác podlehl 16. října 1834 požáru, byla vypsána soutěž na projekt nové budovy paláce. Přihlášeno bylo 97 prací a lednu 1836 byl jako vítěz soutěže oznámen čtyřicetiletý anglický architekt Charles Barry. Barry k sobě jako »

od 791 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Budova Flatiron 21023

LEGO Architecture Budova Flatiron 21023

Doporučený věk: od 12 let Počet dílků (ks): 471 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21023 Budova Flatiron Postavte z kostiček LEGO® detailní model budovy Flatiron, jednoho z prvních a zároveň nejpozoruhodnějších newyorských mrakodrapů. »

od 989 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Burdž Chalífa 21031

LEGO Architecture Burdž Chalífa 21031

Oslav inovativní design budovy s tímto LEGO® Architecture modelem budovy Burdž Chalífa, nejvyšší budovy, kterou kdy člověk postavil, v Dubaji. Věž vysoká 828 metrů z oceli, skla a zpevněného betonu, navržená architektonickou firmou Skidmore, Owings & »

od 989 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Berlín 21027

LEGO Architecture Berlín 21027

Zachyť architektonickou podstatu Berlína s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonický Reichstag, Vítězný sloup, věž Deutsche Bahn, berlínskou televizní věž a Brandenburskou bránu, které dohromady tvoří krásnou scenérii. Každá LEGO® budova je navržena »

od 791 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Benátky 21026

LEGO Architecture Benátky 21026

Zachyť architektonickou podstatu Benátek s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonický most Rialto, baziliku svatého Marka, věž Kampanile svatého Marka, svatého Teodora, okřídleného lva svatého Marka a Most nářků, které dohromady tvoří krásnou scenérii. »

od 791 Kč

v 1 obchodě

LEGO Architecture Lincolnův památník 21022

LEGO Architecture Lincolnův památník 21022

Doporučený věk: od 12 let Počet dílků (ks): 274 Určení: univerzální Stavebnice Lego Architecture 21022 Lincolnův památník Postav z LEGO kostiček model Lincolnova památníku, národní památník věnovaný 16. prezidentovi Spojených států, Abrahamu Lincolnovi. »

od 791 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.