Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD

Učebnice/Odborná literatura

Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s francouzsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 51 tematických okruhů, které jsou namluveny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD koupíte i tady

Specifikace Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s francouzsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 51 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní své znalosti mluvené francouzštiny, zkoriguje si chyby ve » ... a dál?

Produkt Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD

Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD - parametry

Název produktu: Lea Hansch-Šabršulová: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s francouzsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 51 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní své znalosti mluvené francouzštiny, zkoriguje si chyby ve výslovnosti, slovní zásobě i v gramatice, zdokonalí si svou schopnost rozumět mluvené řeči a naučí se vést rozhovor s cizincem. Určeno pro široký okruh studujících – od mírně pokročilých až po ty, kteří si chtějí pouze opakovat. Doporučujeme i dyslektikům, pro něž toto metodické zpracování představuje optimální způsob podání učiva. Publikace: Francouzština? Jednoduše s cédéčkem! 2 audio CD. Chcete se domluvit francouzsky ? Poslouchejte a opakujte ! Dvě audio CD.. Chcete si jednou provždy zapamatovat užitečné francouzské výrazy a obraty ? Chcete se hladce domluvit francouzsky ? Jednoduchou metodou založenou na poslechu a opakování získáte schopnost vést rozhovor ve francouzštině ! Tato učebnice nového typu-zvuková učebnice-obsahuje: - dvě audio CD s 850 nejpoužívanějšími francouzskými obraty namluvenými rodilými mluvčími a s jejich českými překlady - brožuru s přehledně vytištěnými texty nahrávek rozdělenými do 56 tematických okruhů opatřených indexem pro snadné vyhledání tématu na CD Učebnice je určena mírně pokročilým uživatelům k doplnění znalostí, středně pokročilým k opakování. Vychází též vstříc potřebám dyslektiků. Učebnici nového typu zvukovou učebnici tvoří příručka o 32 laminovaných stranách v kroužkové vazbě a dvě audio CD, na kterých je rodilými mluvčími nahrán veškerý text otištěný v příručce. Texty, nejpoužívanější francouzské výrazy a obraty, jsou Lea Hansch-ŠabršulováChcete se domluvit francouzsky? Poslouchejte a opakujte!LEDA 2005Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.