Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Próza - beletrie

Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhá autorčina série se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: dočkáte se akce, napětí, lásky a erotiky. "Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.97506

Jaké má kniha
Polibek stínů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Laurell K. Hamilton: Polibek stínů koupíte i tady

Specifikace Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 223 Kč

Druhá autorčina série – temná fantasy s detektivními prvky – se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: akce, napětí, láska i erotika. ... a dál?

Produkt Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Laurell K. Hamilton: Polibek stínů - parametry

Název produktu: Laurell K. Hamilton: Polibek stínů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhá autorčina série se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: dočkáte se akce, napětí, lásky a erotiky. "Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, královny vzduchu a temnoty. Chce mě vidět mrtvou a já ani nevím proč." Merry Gentryová pracuje pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy. A ve světě, kde vedle lidí žijí všemožné druhy kouzelných bytostí, o takové případy vůbec není nouze. Jenže Merry není jen člověk s malou příměsí kouzelné krve, která jí propůjčuje zvláštní schopnosti. Ve skutečnosti je princeznou Temného království, členkou královské rodiny, a od trůnu ji dělí jen několik krůčků. Právě intriky a úklady těch, kteří by ji rádi odstranili z nástupnictví, ji přiměly utéct do lidského světa a za každou cenu svou pravou identitu skrývat. Poklidná léta, kdy ji

ohrožovali jen zločinci a nástrahy velkoměsta, však skončila. Její tajemství bylo prozrazeno a nezbývá než se vrátit ke dvoru a čelit mocenským pletichám, v nichž sex a láska jsou jen nástroji k dosažení vyšších cílů. Zachovat si důstojnost a zůstat věrná svým citům a zásadám není snadné, když Merry na každém kroku jde o holý život… Detektivní kancelář zaměřená na nadpřirozeno, pro niž soukromá vyšetřovatelka Merry Gentryová pracuje, se ujímá neobvyklého případu - je totiž proti zásadám firmy řešit rozvody. Málokdy se však stane, že o prošetření nevěry žádá společně s manželkou i jedna z milenek, a obě jsou vyděšené k smrti. Merry si myslí, že svou roli volavky bez problémů zvládne. Kromě spolehlivých kolegů v záloze a nějaké té skryté zbraně má přece magické schopnosti. Netuší, že tenhle případ zničí vše, o co v posledních letech usilovala. Teď je vše prozrazeno a pavučina intrik ji znovu stahuje do fantaskního, krutého světa, kam už se nikdy nechtěla vrátit. Přeložila Kateřina Bínová. Autor : Laurell K. Hamiltonová, Polibek stínů ze série Merry Gentry napsala Laurell K. Hamiltonová a po Anitě Blakeové přivádí čtenářům novou hlavní postavu. Celá série, která postupně vyjde, patří žánrově do kombinace temné fantasy a detektivky s příměsí erotiky a odehrává se v současném Los Angeles. Hlavní hrdinkou knihy Polibek stínů a celé série Merry Gentry je princezna z říše čar a kouzel Meredith Gentryová . Patří do královského rodu Sidhů, přesto není přliš silná v kouzlení a její konkurenti na temném dvoře její tety i na světlém jejího strýce by ji mohli chtít zabít. Vlastně je zcela jisté, že by ji chtěli zabít, protože Meredith má určitý nárok na temný trůn. Tím pádem stojí v cestě celé řadě Sidhů, kteří jsou v krutosti, magii i manipulaci na mnohem vyšší úrovni než ona. Princezna proto opouští království, kde vládne její teta, královna Vzduchu a Temnoty a ukryje se v ideálním místě pro každého, kdo se chce schovat. V mnohamilionovém Los Angeles si zařídí novou identitu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.