Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Próza - beletrie

Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhá autorčina série se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: dočkáte se akce, napětí, lásky a erotiky. "Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Polibek stínů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Laurell K. Hamilton: Polibek stínů koupíte i tady

Specifikace Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 229 Kč

"Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, ... a dál?

Produkt Laurell K. Hamilton: Polibek stínů

Laurell K. Hamilton: Polibek stínů - parametry

Název produktu: Laurell K. Hamilton: Polibek stínů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhá autorčina série se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: dočkáte se akce, napětí, lásky a erotiky. "Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, královny vzduchu a temnoty. Chce mě vidět mrtvou a já ani nevím proč." Merry Gentryová pracuje pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy. A ve světě, kde vedle lidí žijí všemožné druhy kouzelných bytostí, o takové případy vůbec není nouze. Jenže Merry není jen člověk s malou příměsí kouzelné krve, která jí propůjčuje zvláštní schopnosti. Ve skutečnosti je princeznou Temného království, členkou královské rodiny, a od trůnu ji dělí jen několik krůčků. Právě intriky a úklady těch, kteří by ji rádi odstranili z nástupnictví, ji přiměly utéct do lidského světa a za každou cenu svou pravou identitu skrývat. Poklidná léta, kdy ji

ohrožovali jen zločinci a nástrahy velkoměsta, však skončila. Její tajemství bylo prozrazeno a nezbývá než se vrátit ke dvoru a čelit mocenským pletichám, v nichž sex a láska jsou jen nástroji k dosažení vyšších cílů. Zachovat si důstojnost a zůstat věrná svým citům a zásadám není snadné, když Merry na každém kroku jde o holý život… Detektivní kancelář zaměřená na nadpřirozeno, pro niž soukromá vyšetřovatelka Merry Gentryová pracuje, se ujímá neobvyklého případu - je totiž proti zásadám firmy řešit rozvody. Málokdy se však stane, že o prošetření nevěry žádá společně s manželkou i jedna z milenek, a obě jsou vyděšené k smrti. Merry si myslí, že svou roli volavky bez problémů zvládne. Kromě spolehlivých kolegů v záloze a nějaké té skryté zbraně má přece magické schopnosti. Netuší, že tenhle případ zničí vše, o co v posledních letech usilovala. Teď je vše prozrazeno a pavučina intrik ji znovu stahuje do fantaskního, krutého světa, kam už se nikdy nechtěla vrátit. Přeložila Kateřina Bínová. Autor : Laurell K. Hamiltonová, Polibek stínů ze série Merry Gentry napsala Laurell K. Hamiltonová a po Anitě Blakeové přivádí čtenářům novou hlavní postavu. Celá série, která postupně vyjde, patří žánrově do kombinace temné fantasy a detektivky s příměsí erotiky a odehrává se v současném Los Angeles. Hlavní hrdinkou knihy Polibek stínů a celé série Merry Gentry je princezna z říše čar a kouzel Meredith Gentryová . Patří do královského rodu Sidhů, přesto není přliš silná v kouzlení a její konkurenti na temném dvoře její tety i na světlém jejího strýce by ji mohli chtít zabít. Vlastně je zcela jisté, že by ji chtěli zabít, protože Meredith má určitý nárok na temný trůn. Tím pádem stojí v cestě celé řadě Sidhů, kteří jsou v krutosti, magii i manipulaci na mnohem vyšší úrovni než ona. Princezna proto opouští království, kde vládne její teta, královna Vzduchu a Temnoty a ukryje se v ideálním místě pro každého, kdo se chce schovat. V mnohamilionovém Los Angeles si zařídí novou identitu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.