Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání

Knihy

Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání

Hodnocení: 1x
  • 4

Na počátku manželství je téměř každý přesvědčen o tom, že nevěra je něco, co ho nemůže potkat. Statistiky ale uvádějí neúprosná čísla – během manželství je nevěrných 65 % ženatých mužů a 46 % vdaných žen, 60 % manželství se rozvádí, z toho u poloviny je důvodem nevěra. Publikace je jakousi pomocnou rukou pro každého, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nevěra a její zvládání
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání koupíte i tady

Specifikace Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 116 Kč

Na počátku manželství je téměř každý přesvědčen o tom, že nevěra je něco, co ho nemůže potkat. Statistiky ale uvádějí neúprosná čísla – během manželství je nevěrných 65 % ženatých mužů a 46 % vdaných ... a dál?

Produkt Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání

Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání - parametry

Název produktu: Laura Janáčková: Nevěra a její zvládání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na počátku manželství je téměř každý přesvědčen o tom, že nevěra je něco, co ho nemůže potkat. Statistiky ale uvádějí neúprosná čísla – během manželství je nevěrných 65 % ženatých mužů a 46 % vdaných žen, 60 % manželství se rozvádí, z toho u poloviny je důvodem nevěra. Publikace je jakousi pomocnou rukou pro každého, kdo se setkal s partnerovou nevěrou a musí ji nějak řešit. Seznamuje ho s možnými zdroji a motivacemi promiskuitního jednání, pomáhá mu zorientovat se v nastalé situaci, popisuje jednotlivé fáze psychického prožívání partnerovy nevěry, ukazuje, jak překonat počáteční šok, jak je možné bojovat se smutkem a vztekem, který ho ovládá, jak opět posílit sebevědomí, popisuje psychosomatické důsledky nevěry u podváděných. Shrnuje na příkladech prožitky žen a mužů, kteří jsou nuceni postavit se čelem k partnerově nevěře, a rozebírá základní možnosti vyřešení nevěry. Zabývá se ale i prožitky dětí, kterých se nevěra rodičů bezprostředně dotýká. Rozvod rodičů pro ně ve většině případů bývá už napořád určitým handicapem. Na konkrétních příkladech dokazuje, že se nevěra přežít dá a že není nutné ji vnímat jen jako poruchu vztahu, ale zároveň i jako šanci na pozitivní změnu.Autor: Janáčková LauraRok vydání: 2008Vazba: PaperbackISBN: 978-80-7345-155-4Počet stran: 97Rozměry: 120 x 190 Během svého manželství je nevěrných 64% ženatých mužů a 42% vdaných žen. Pokud jsme nevěrní my, je ta naše nevěra malá, milá a pochopitelná. Jestliže je nám však nevěrný partner, je ta jeho nevěra velká, hnusná a neodpustitelná... Kniha, kterou právě držíte, není návodem "k použití nevěrného partnera", ale snahou o porozumění a nabídnutou lidskou i psychologickou pomocí ve zvládání těžkého životního období... Laura Janáčková Nevěra a její zvládání - Laura Janáčková od authora Laura Janáčková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.