Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor

Knihy naučná literatura

Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úspěšný investor-Odhalte 77 investičních omylů - Odhalte 77 investičních omylů - Larry E. Swedroe;RC Balaban. Při investování nestačí pouze chápat, jak trhy fungují, jak správně sestavit portfolio a jak vybrat vhodné investiční nástroje. Musíme také rozumět tomu, jakým způsobem ovlivňuje investiční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Úspěšný investor
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor koupíte i tady

Specifikace Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Při investování nestačí pouze chápat, jak trhy fungují, jak správně sestavit portfolio a jak vybrat vhodné investiční nástroje. Musíme také rozumět tomu, jakým způsobem ovlivňuje investiční rozhodování přirozené lidské chování a lidská psychologie. ... a dál?

Produkt Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor

Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor - parametry

Název produktu: Larry E. Swedroe, RC Balaban: Úspěšný investor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úspěšný investor-Odhalte 77 investičních omylů - Odhalte 77 investičních omylů - Larry E. Swedroe;RC Balaban. Při investování nestačí pouze chápat, jak trhy fungují, jak správně sestavit portfolio a jak vybrat vhodné investiční nástroje. Musíme také rozumět tomu, jakým způsobem ovlivňuje investiční rozhodování přirozené lidské chování a lidská psychologie. Většina investorů, kteří nemají přístup k dostatečnému formálnímu vzdělání v oblasti financí, zakládá svá rozhodnutí na všeobecně přijímané pravdě – to znamená, že některé názory jsou tak hluboce zakořeněné, že o nich takřka nikdo nepochybuje. V investování je bohužel všeobecně přijímaná pravda často chybná a investoři se důsledkem toho dopouštějí katastrofálních chyb. Larry Swedroe byl během svých patnácti let na pozici předsedy představenstva a ředitele pro výzkum ve společnosti Buckingham Family of Financial Services častým svědkem toho, jak investoři dělají chyby, které je poté stály velké peníze. Těchto chyb se dopouštěli z mnoha různých důvodů. Někdy kvůli prostému faktu, že jsou pouze lidé a chybovat je lidské. Lidé například často trpí nadměrným sebevědomím a přehnaně důvěřují svým schopnostem. Kvůli této vlastnosti se pak dopouštějí mnoha chyb, třeba podstupují zbytečně vysoké riziko. Autoři proto přinášejí seznam sedmasedmdesáti nejčastějších chyb, které jsou přímo či nepřímo způsobeny typickým lidským chováním. Dozvíte se například, že chybou je, když: - se necháváte snadno strhnout davovým šílenstvím, - věnujete pozornost „expertům“, - věříte, že víc hlav víc ví, - hodnotíte strategii podle jejího konečného výsledku, - myslíte, že kvalita diverzifikace je určena počtem cenných papírů, - opakujete stále ty samé chyby. Díky znalostem získaným v této knize se dokážete vyhnout mnoha chybám, osvojíte si vítězné investiční strategie a splníte si své finanční a životní cíle. Cílem této knihy je učinit z vás dobře informovaného investora. Larry Swedroe pravidelně píše na svém blogu Wise Investing (Moudré investování) pro CBS MoneyWatch.com a pravidelně se účastní různých finančních konferencí. Současně je generálním ředitelem a ředitelem pro výzkum ve společnosti The Buckingham Family of Financial Services, jejíž součástí jsou firmy Buckingham Asset Management a BAM Advisor Services. Kromě toho působí na výkonných pozicích ve společnostech Prudential Home Mortgage, Citicorp a CBS. RC Balaban dříve pracoval jako novinář, v současnosti působí jako specialista na vztahy s médii ve společnosti The Buckingham Family of Financial Services, jejíž součástí jsou firmy Buckingham Asset Management a BAM Advisor Services. Publikace: Úspěšný investor-Odhalte 77 investičních omylů - Odhalte 77 investičních omylů - Larry E. Swedroe;RC Balaban. Larry E. Swedroe; RC BalabanOdhalte 77 investičních omylůBizBooks 2012Kniha, čeština, 288 stranDokonce i chytří investoři chybují, poučte se z jejich přehmatů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.