Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čítanka 9 pro ZŠ a VG UČ - Lederbuchová Ladislava;Stehlíková Monika. Řada moderních učebnic s využitím prvků vnější integrace zpracovaná s ohledem na současné trendy ve výuce mateřského jazyka a literatury. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, orientují se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Čítanka je komponovaná jako výběrová, převažují texty prozaické, zastoupeny jsou i drama a lyrická poezie. V čítance se nachází minimum metatextů, náměty pro interpretační analýzu jsou obsaženy v Příručce učitele. Součástí čítanky je i slovníček základních literárněvědných pojmů. Od sedmého ročníku je zařazen i chronologický přehled autorů, na webových stránkách nakladatelství je podrobný slovníček autorů určený jak učitelům, tak i žákům. Po tematických celcích je řazen speciální blok nazvaný Hledání souvislostí, » ... a dál?

Produkt Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia

Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Ladislava Lederbuchová: Čítanka 9 pro základní školy a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čítanka 9 pro ZŠ a VG UČ - Lederbuchová Ladislava;Stehlíková Monika. Řada moderních učebnic s využitím prvků vnější integrace zpracovaná s ohledem na současné trendy ve výuce mateřského jazyka a literatury. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, orientují se jednak na tematické propojení různých typů textů, jednak na propojení jednotlivých složek předmětu český jazyk a literatura. V nižších ročnících podporují především rozvíjení základních čtenářských kompetencí, ve vyšších ročnících se mohou stát podnětem pro vyhledávání dalších informací (odkazy na internet, propojení s internetovými stránkami nakladatelství, slovníčky v závěru jednotlivých publikací). Nedílnou součástí učebnice jsou i obrazové materiály posilující souvislosti s výtvarnou výchovou a audionahrávka obsahující jak texty, tak i hudební ukázky kontextově propojené s čítankou.

Je k dispozici kompletní řada pro 2. stupeň ZŠ a VG.

Čítanka je komponovaná jako výběrová, převažují texty prozaické, zastoupeny jsou i drama a lyrická poezie. V čítance se nachází minimum metatextů, náměty pro interpretační analýzu jsou obsaženy v Příručce učitele. Součástí čítanky je i slovníček základních literárněvědných pojmů.Od sedmého ročníku je zařazen i chronologický přehled autorů, na webových stránkách nakladatelství je podrobný slovníček autorů určený jak učitelům, tak i žákům.Po tematických celcích je řazen speciální blok nazvaný Hledání souvislostí, obsahující prvky vnější integrace, odkazy do ostatních především estetickovýchovných předmětů. Společně s navozeným kulturně historickým kontextem blok umožňuje hledání a nalézání vztahů. Na Hledání souvislostí vždy navazuje blok nazvaný Můžete si přečíst přinášející náměty pro další četbu dětí. Učebnice jsou organicky doplněny texty na internetových stránkách nakladatelství.

Čítanka je členěna na základní část a na tzv. lištu. Informace na liště jsou orientované především na estetické a kontextové působení na žáka. Publikace: Čítanka 9 pro ZŠ a VG UČ - Lederbuchová Ladislava;Stehlíková Monika. Čítanka 9 – navazující na dvě učebnice předchozí, v tomto roce bude k dispozici kompletní řada pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletého gymnázia. Čítanka 9 je komponována jako žánrově-tematický celek české a světové literatury. Opět je zastoupen blok Můj domov věnovaný českým kulturním osobnostem – A. V. Frič, A. Mucha, B. Martinů. Další oddíly tvoří výběr renesanční, barokní a rokokové literatury, zařazen je blok klasicistní a preromantické literatury, blok realistických a naturalistických textů, texty reprezentující literární směry konce 19. a začátku 20. století, celek textů přinášejících obraz světových válek, německého nacismu, protektorátní situace a obraz totalitní komunistické společnosti. Čítanka bude obsahovat i ukázky moderní evropské literatury, náročné pohádkové texty a kapitolu s literaturou s tajemstvím. Pozornost je věnována i filmu. Čítanka 9 pro ZŠ a VG učeb. - učebnice - FRAU


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.