MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

Ostatní z kategorie knihy

Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788073356491

Smrt si říká Engelchen - Ladislav Mňačko V horském terénu moravsko-slovenského pomezí zasazují nacistům nepříjemné údery partyzáni, jejichž základnou je kopaničářská obec Ploština. V rozhodujícím okamžiku partyzáni zklamou důvěru kopaničářů. Není to bez následků, odvíjí se odtud pocit spoluviny, která ničí hlavní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Smrt si říká Engelchen
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

Specifikace Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 246 Kč

V horském terénu moravsko-slovenského pomezí zasazují nacistům nepříjemné údery partyzáni, jejichž základnou je kopaničářská obec Ploština. V rozhodujícím okamžiku partyzáni zklamou důvěru kopaničářů. ... a dál?

Produkt Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen - parametry

Název produktu: Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Smrt si říká Engelchen - Ladislav Mňačko V horském terénu moravsko-slovenského pomezí zasazují nacistům nepříjemné údery partyzáni, jejichž základnou je kopaničářská obec Ploština. V rozhodujícím okamžiku partyzáni zklamou důvěru kopaničářů. Není to bez následků, odvíjí se odtud pocit spoluviny, která ničí hlavní postavy románu. Okamžité radosti partyzánského života, milostné vztahy pod hrozbou konce, jenž může přijít v kterémkoliv okamžiku, tvrdá rozhodnutí partyzánských velitelů, vyčerpávající krutá štvanice, drsné dny s příchutí krve, slz a střelného prachu, kdy se nic nedá předstírat – to vše jako součást velkého lidského dramatu. Kniha vycházející z osobních autorových prožitků zobrazuje pravdivě, upřímně a otevřeně – tedy rozporuplně – ozbrojený odpor proti krvavému násilí. Je živoucí připomínkou tisíců bezejmenných, kteří přinesli nejvyšší možnou oběť ve jménu mravních zásad: věrnosti, cti a spravedlnosti. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | II. světová válka | Osobnosti od Leda naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Ladislav Mňačko: Smrt si říká Engelchen

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.