Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer

Učebnice/Odborná literatura

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer

Hodnocení: 1x
  • 4

Aussichten A1 - Intensivtrainer - a kolektiv L. Ros-El Hosni. Doplňující materiál pro výuku i samostudium Intensivtrainer obsahuje další cvičení k oživení a prohloubení znalostí učiva Aussichten. Materiál je rozlišený podle toho, zda je určen pro využití přímo ve výuce nebo pro domácí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7837

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Publikace: Aussichten A1 - Intensivtrainer - L. Ros-El Hosni;Kolektiv. Publikace: Aussichten A1 - Intensivtrainer - L. Ros-El Hosni;Kolektiv. ... a dál?

Produkt L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer - parametry

Název produktu: L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Intensivtrainer
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aussichten A1 - Intensivtrainer - a kolektiv L. Ros-El Hosni. Doplňující materiál pro výuku i samostudium Intensivtrainer obsahuje další cvičení k oživení a prohloubení znalostí učiva Aussichten. Materiál je rozlišený podle toho, zda je určen pro využití přímo ve výuce nebo pro domácí procvičování. Zohledňuje různé přístupy studentů, jak zvládnout nejlépe danou látku. Aussichten A1 - Intensivtrainer - a kolektiv L. Ros-El Hosni od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Aussichten za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nový třídílný kurz němčiny pro mládež bez předchozích znalostí jazyka připraví studenty na novou maturitní zkoušku z němčiny – doplňková cvičení ( deset stran ke každé lekci) k prohloubení a zopakování probraného učiva, 1. díl Ergänzendes Kurs- und Selbstlernmaterial§- 10 Seiten pro Lektion§- Abwechslungsreiche Übungen zum Vertiefen und Wiederholen§- Für unterschiedliche Lerntypen§- Differenzierendes Übungsmaterial für den Unterricht und zu Hause


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.