Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci

Knihy

Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Oheň v srdci - Zázračný svět duchovního léčitele Daskala - Kyriacos C. Markides. Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním světem místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos. Množství pozoruhodných příhod, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním svetem místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos. Množství pozoruhodných příhod, střetnutí, vyprávění i vlastních zážitků vedlo k sepsání této knihy, která patří k tomu nejlepšímu, co existuje v rámci tzv. ezoteriky a v širším smyslu i v oblasti hedání smyslu života. ... a dál?

Produkt Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci

Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci - parametry

Název produktu: Kyriacos C. Markides: Oheň v srdci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 273 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Oheň v srdci - Zázračný svět duchovního léčitele Daskala - Kyriacos C. Markides. Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně

vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním světem

místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos. Množství

pozoruhodných příhod, střetnutí, vyprávění i vlastních zážitků

vedlo k sepsání této knihy, která patří k tomu nejlepšímu, co

existuje v rámci tzv. ezoteriky a v širším smyslu i v oblasti

hedání smyslu života. Publikace: Oheň v srdci - Zázračný svět duchovního léčitele Daskala - Kyriacos C. Markides. V této knize se podrobněji popisuje systém Daskalova učení, zvaného erevna, údajně diktovaného neviditelním duchovním mistrem Jochanánem (apoštolem Janem). Také se zde velmi zajímavě vypráví o různých světech a jejich úrovních, kam se může dostat člověk po smrti. Dále o povaze skutečnosti, iluzích, pochopení, univerzální paměti a mysli. Svůj životní příběh vypráví i jeden z Daskalových nejbližších přátel a nejnadanějších žáků. Povídá se o veselých i smutných příhodách běžného života včetně politiky, válek a bojů, ovšem z duchovní perspektivy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.