Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter

Noty a zpěvníky

Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter

Hodnocení: 1x
  • 4

Třídílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter koupíte i tady

Specifikace Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 207 Kč

Flautoškola je dvoudílná moderní učebnice pro zobcovou flétnu, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky. ... a dál?

Produkt Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter

Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter - parametry

Název produktu: Kvapilová Eva: Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třídílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky. Metodické sešity pro učitele přinášejí podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách. Jan Kvapil studoval hru na zobcovou flétnu u C. van Heerden na konzervatoři v Linci a u P. Holtslaga na Royal Academy of Music v Londýně, svá studia završil získáním pedagogického diplomu Licenciate of the Royal Schools of Music (Londýn, 2001). Vystupoval a nahrával s předními českými ansámbly staré hudby. Intenzivně se věnuje pedagogické práci - vyučuje na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, První víkendové škole hry na zobcovou flétnu, jejímž je ředitelem, a na kursech a seminářích po celé naší vlasti (Zlín, Olomouc ad.). učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnuje moderní flétnová učebnice vycházející ze zkušeností špičkových světových pedagogů a osvědčených zahraničních škol. První z řady učebnic pro sopránovou zobcovou flétnu je určena zejména pro:

- děti od 6 let (důkladně popsaná metodika počítá i se staršími začátečníky)

- individuální výuku s učitelem v přípravce a prvních ročnících ZUŠ

- nástroj s barokními prstoklady Flautoškola 1 na sopránovou zobcovou flétnu/editio barenreiter - Kvapilová Eva Autor knihy Ján Kvapil, Vydavatelstvo Bärenreiter Praha, 2009. Dvoudílná moderní učebnice, doplněná přednes


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.