Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kutná Hora

Knihy naučná literatura

Kutná Hora

Hodnocení: 1x
  • 4

Kutná Hora - Šárka Koukalová, Petr Macek, Michaela Ottová, Aleš Pospíšil . Jako další z edice UNESCO vydává nakladatelství FOIBOS BOOKS knihu o historickém jádru Kutné Hory s chrámem sv. Barbory a katedrálou Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci. Kniha o Kutné Hoře rozdělena na dvě části. V první části seznámí souvislý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79957
skladem

Jaké má kniha
Kutná Hora
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kutná Hora

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 383 Kč

Publikace: Kutná Hora - Šárka Koukalová; Petr Macek; Michaela Ottová; Aleš Pospíšil. Jako další z edice UNESCO vydává nakladatelství FOIBOS BOOKS knihu o historické m jádru Kutné Hory s chrámem sv. Barbory a katedrálou Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci. Kniha o Kutné Hoře rozdělena na dvě části. V první části seznámí souvislý text čtenáře s více jak osmisetletými dějinami lokality: od příchodu a kolonizace území cisterciáky, období „stříbrné horečky“ a bouřlivých počátků města, přes bohatství a prosperitu za vlády » ... a dál?

Produkt Kutná Hora

Kutná Hora - parametry

Název produktu: Kutná Hora
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 383 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kutná Hora - Šárka Koukalová, Petr Macek, Michaela Ottová, Aleš Pospíšil . Jako další z edice UNESCO vydává nakladatelství FOIBOS BOOKS knihu o historickém jádru Kutné Hory s chrámem sv. Barbory a katedrálou Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci. Kniha o Kutné Hoře rozdělena na dvě části. V první části seznámí souvislý text čtenáře s více jak osmisetletými dějinami lokality: od příchodu a kolonizace území cisterciáky, období „stříbrné horečky“ a bouřlivých počátků města, přes bohatství a prosperitu za vlády posledních Přemyslovců, Lucemburků a Jagellonců až po vyschnutí stříbronosných žil v polovině 16. století; přes propad za třicetileté války a vzepětí v období vrcholného baroka, ospalost v 19. století, nové nesmělé impulzy za 1. čs. republiky, až po záchranu v šedesátých letech a velkorysou obnovu v současnosti, kdy si v roce 2015 připomeneme 20 let od zařazení města mezi světové památky UNESCO. Druhou část publikace bude tvořit katalog jednotlivých staveb v pořadí, jak je může návštěvník města zhlédnout s publikací v ruce. Texty jsou doplněny krásnými fotografiemi současného stavu historického centra a na konci je opět zařazena mapka s jednotlivě vyznačenými stavbami. Kutná Hora - Šárka Koukalová, Petr Macek, Michaela Ottová, Aleš Pospíšil od nakladatelství Foibos v kategorii | | Architektura | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.