Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání

Knihy

Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přehled české gramatiky - neuveden Přehled české gramatiky Ucelený přehled české gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol. pravopis, tvarosloví, skladba přehledně graficky členěno do tabulek navíc 2 strany vzorů podstatných a přídavných jmen Kapitoly: Pravopis - Vyjmenovaná slova, Psaní ú/ů, Psaní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 35 Kč

Ucelený přehled české gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol, přehledně graficky členěný do tabulek. Titul obsahuje kapitoly pravopis, tvarosloví a skladba. ... a dál?

Produkt Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání

Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání - parametry

Název produktu: Kupka a Petr: Přehled české gramatiky - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přehled české gramatiky - neuveden Přehled české gramatiky Ucelený přehled české gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol. pravopis, tvarosloví, skladba přehledně graficky členěno do tabulek navíc 2 strany vzorů podstatných a přídavných jmen Kapitoly: Pravopis - Vyjmenovaná slova, Psaní ú/ů, Psaní i(í)/y(ý) u přejatých slov, Zdvojené souhlásky, Odvozeniny -ský, -ství, -stvo, Slova s předponami s(e)-, z(e)-, vz-, Předložky z(ze), s(se), Psaní ě/je, mě/mně, Psaní velkých písmen, Psaní zkratek a značek; Obohacování slovní zásoby, Význam slov, Tvarosloví - Slova ohebná: Podstatná jména, Přídavná jména, Zájmena, Číslovky, Slovesa; Slova neohebná: Příslovce, Předložky, Spojky, Částice, Citoslovce; Skladba - Druhy vět, Stavba věty, Základní větné členy, Rozvíjející větné členy, Souvětí, Zvláštnosti větného členění, Přímá řeč, Čárka ve větě z kategorie Knihy | Učebnice | Přehledy a výukové pomůcky | Jazykové přehledy | Český jazyk od Kupka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Ucelený přehled české gramatiky vhodný pro studenty základních i středních škol, přehledně graficky členěný do tabulek. Titul obsahuje kapitoly pravopis, tvarosloví a skladba.Rok vydání: 2014Vazba: Volné listyISBN: 978-80-87020-88-3Počet stran: 2Rozměry: 214,0 x 152,0 x 3,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.