Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Kundera Milan: Identity

Cizojazyčné knihy

Kundera Milan: Identity

Hodnocení: 1x
  • 4

Sometimes - perhaps only for an instant - we fail to recognise a companion; for a moment their identity ceases to exist, and thus we come to doubt our own. The effect is at its most acute in a couple where our existence is given meaning by our perception of a lover, and theirs of us. With his astonishing skill at ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78319
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kundera Milan: Identity koupíte i tady

Specifikace Kundera Milan: Identity

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 139 Kč

Sometimes - perhaps only for an instant - we fail to recognize a companion; for a moment their identity ceases to exist, and thus we come to doubt our own. The effect is at its most acute in a couple ... a dál?

Produkt Kundera Milan: Identity

Kundera Milan: Identity - parametry

Název produktu: Kundera Milan: Identity
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sometimes - perhaps only for an instant - we fail to recognise a companion; for a moment their identity ceases to exist, and thus we come to doubt our own. The effect is at its most acute in a couple where our existence is given meaning by our perception of a lover, and theirs of us. With his astonishing skill at building on and out from the significant moment, Kundera has placed such a situation and the resulting wave of panic at the core of the novel. In a narrative as intense as it is brief, a moment of confusion sets in motion a complex chain of events which forces the reader to cross and recross the divide between fantasy and reality. Profound, sad and disquieting but above all a love story, Identity provides further proof of Kundera's astonishing gifts as a novelist. Anglická četba. Někdy - třeba jen na okamžik - nejsme schopni rozpoznat společnost, na okamžik jejich identita přestává existovat, a tak se dostáváme k pochybování o své vlastní. Tento efekt je nejvážnější v páru, kde naše existence dostává význam naším vnímáním milenců a jejich vnímáním nás. S jeho úžasnou schopností stavět na a z významného okamžiku Kundera umístil takovou situaci a z toho vyplývající vlnu paniky do jádra románu. V příběhu okamžik zmatení uvádí do pohybu složitý řetězec událostí, které nutí čtenáře k překročení předělu mezi fantazií a realitou. Hluboký, smutný a zneklidňující, ale především milostný příběh. Identity je dalším důkazem o úžasném nadání Kundery jako romanopisce. A short, unsettling and offbeat love story from the author of The Unbearable Lightness of Being. Like most of us, Kundera's characters spend more time thinking about sex than having sex, but their thoughts are comic, erotic and profound. In this story a chic couple explore the limits of intimacy and the impossibility of possession. Anglický překlad díla Milana Kundery


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.