Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář

Učebnice/Odborná literatura

Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář

Hodnocení: 1x
  • 4

Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU učebního oboru truhlář - Zdeňka Křupalová. Učebnice se zabývá dřevinami, dřevem, materiály na bázi dřeva, materiály vyrobenými chemickým zpracováním dřeva a ostatními materiály vyrobenými z jiných hmot než dřevo. Dále pojednává o plastech používaných na výrobu konstrukčních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář koupíte i tady

Specifikace Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

Učebnice se zabývá dřevinami, dřevem, materiály na bázi dřeva, materiály vyrobenými chemickým zpracováním dřeva a ostatními materiály vyrobenými z jiných hmot než dřevo. Dále pojednává o plastech používaných na výrobu konstrukčních dílců nábytku, nábytkových krytinách, lepidlech, jejich složení, vlastnostech a druzích používaných v dřevozpracujícím průmyslu, materiálech pro povrchovou úpravu výrobků a nátěrových hmotách. Obsah je doplněn přehledem a charakteristikou ochranných látek na dřevo a materiálů sloužících » ... a dál?

Produkt Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář

Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář - parametry

Název produktu: Křupalová Zdeňka: Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU - učební obor truhlář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU učebního oboru truhlář - Zdeňka Křupalová. Učebnice se zabývá dřevinami, dřevem, materiály na bázi dřeva, materiály vyrobenými chemickým zpracováním dřeva a ostatními materiály vyrobenými z jiných hmot než dřevo. Dále pojednává o plastech používaných na výrobu konstrukčních dílců nábytku, nábytkových krytinách, lepidlech, jejich složení, vlastnostech a druzích používaných v dřevozpracujícím průmyslu, materiálech pro povrchovou úpravu výrobků a nátěrových hmotách. Obsah je doplněn přehledem a charakteristikou ochranných látek na dřevo a materiálů sloužících ke spojování a vybavení výrobků (spojovací prostředky, nábytkové kování, sklo, čalounické materiály). V učebnici jsou uvedeny též charakterisitické poznávací znaky dřevin a dřev a postup při jejich uročování. Oproti 1. vydání knihy jsou nově zařazeny subkapitoly o materiálech a polotovarech pro dřevěné konstrukce, o vzniku syntetických makromolekulárních látek a o minerálních a plastových deskách. Kniha je sice určena sice především žákům 1. a 2. ročníku učebního oboru truhlář, může však být využívána i v dalších oborech zpracování dřeva. Vhodnou pomůckou se stane i pro pracovníky truhlářských provozů a další odbornou veřejnost. Nauka o materiálech pro 1. a 2. ročník SOU učebního oboru truhlář - Zdeňka Křupalová od nakladatelství Valenta Richard v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.