Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Knihy

Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků – k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace: Písmenkář 1 - pro 1. ročník ZŠ - M. Kozlová;P. Tarábek. Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků – k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze života dětí nebo z pohádek, které vedou k rozvoji řečových dovedností dětí, k rozvoji fantazie a tvořivosti. Obsah ilustrací je obsažný, vizualizuje text, doplňuje jej, vybízí děti k vyhledávání » ... a dál?

Produkt Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)

Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ) - parametry

Název produktu: Kozlová M., Tarábek P.: Písmenkář 1 (pro 1. roč. ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je pilotní publikací k vyučování elementárního čtení. V úvodu poskytuje značné množství námětů a konkrétních cvičení k rozhovoření žáků – k poznávání jazykové úrovně dětí, jejich slovní zásoby i sociální zkušenosti. Obsahuje množství ilustrací ze života dětí nebo z pohádek, které vedou k rozvoji řečových dovedností dětí a k rozvoji jejich fantazie a tvořivosti. Ilustrace jsou obsažné, jejich prostřednictvím se vizualizuje a doplňuje text, vybízí děti k vyhledávání a pochopení dalších souvislostí i podněcuje rozvoj poznávání rozdílných prostředí. Do počátků čtení žáci vstupují prostřednictvím prvních souhlásek, ke kterým postupně přibývají krátké a dlouhé samohlásky, v závěru učebnice se děti učí syntetizovat je do slabik a slov. Písmenkář je tedy zaměřen na rozvoj podpůrných funkcí, které výuku počátečního čtení ovlivňují, a na osvojení prvních písmen, slabik a slov, důsledně je rozvíjena řeč, prostorová a pravolevá orientace a zrakové i sluchové vnímání. Publikace obsahuje množství zajímavých variabilně využitelných cvičení situovaných do dětem blízkých prostředí, množství samostatné práce a úkolů, které zaměstnávají jak mysl dětí, tak jejich ruce. S doložkou MŠMT.

Autor: Marie Kozlová; Pavol TarábekVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-86285-42-9Počet stran: 44Rozměry: 299,0 x 213,0 x 4,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.